Gönül Dağı’nın Yeni Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu mu?

Gönül Dağı’nın Yeni Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu mu?
TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Gönül Dağı yeni sezonuyla ne zaman ekrana gelecek?

Köprü Film tarafından hazırlanan ve bu sezon 4. Sezonuyla ekranlara gelecek TRT 1’in başarılı dizilerinden Gönül Dağı’nın yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Eskişehir’de çekilen ve kadrosunda başarılı ve ünlü isimlerin yer aldığı dizi cumartesi akşamları ekrana geliyor ve yayınlandığı günün en çok reyting alan yapımı olarak dikkatleri çekiyor. Bir kasabada yaşanan olayları, aşkları, dramları, sevinçleri üç amcaoğlunun özelinde anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Yahya Sabancı yer alıyor. Başladığı günden itibaren her sezon en çok izlenen diziler arasında yer alan Gönül Dağı bu sezon dördüncü ve final sezonuyla ekrana gelecek. Hikayede büyük bir kırılma yaşayarak sekiz yıllık bir zaman atlaması yaşayacak olan dizinin yeni sezon ilk yayın tarihi belli oldu.

Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarının en başarılı yapımlarından olan ve üç sezondur yayınlandığı cumartesi akşamlarında en iyi reytingi alarak üç sezondur en başarılı yapımlardan biri olan Gönül Dağı yeni sezon için son hazırlıklarını yapıyor. Yeni sezon hikayesine göre dizide büyük bir kırılma yaşanacak ve hikaye 8 yıl sonrasına gidecek. 8 yıllık zaman atlaması ile dizideki pek çok olay ve karakter bundan etkilenirken seyirci de yeni sürprizlerle karşılaşacak. Yine üç amcaoğlunun çevresinde gelişen olayların ağırlıkta olacağı Gönül Dağı 4. Sezon için birkaç güne kadar sete çıkacak ve çekimlere başlayacak. Bu sezon final sezonu olması beklenen dizinin yeni yayın dönemini ise eylül ayının ikinci haftasında açması bekleniyor. Köprü Film tarafından hazırlanan dizi cumartesi akşamları ekrana gelmeye devam edecek.

Gönül Dağı Oyuncuları Kimler?

Bugüne kadar pek çok oyuncunun hikayesinde yer aldığı ve insan hikayelerinin öne çıktığı başarılı dram ve aile dizisi Gönül Dağı Köprü Film tarafından hazırlanıyor ve dizinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancılar yer alıyor. Eskişehir’de çekilen dizinin kadrosunda birbirinden ünlü ve genç isimler yer alıyor. Dizinin oyuncuları arasında

-          Berk Atan

-          Semih Ertürk

-          Cihat Süvarioğlu

-          Hazal Çağlar

-          Nazlı Pınar Kaya

-          Ferdi Sancar

-          Ecem Özkaya

-          Ali Düşenkalkar

-          Eser Eyüboğlu

-          Sait Seçkin

-          Erdal Cindoruk ve

-          Ege Aydan yer alıyor.

28-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar