Güldür Güldür Show Oyuncusu Evlendi

Güldür Güldür Show Oyuncusu Evlendi
Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin severek izlediği Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncusu Meltem Yılmazkaya evlendi.

BKM Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan sevilen program Güldür Güldür Show aldığı reytinglerle uzun süredir kanalın en çok beğenilen yapımlarından biri olarak dikkatleri çekiyor. Ünlü oyuncu Ali Sunal sunuculuğunda seyirciyle buluşan yapımda birbirinden ünlü ve başarılı pek çok oyuncu yer alıyor. Birbirinden çarpıcı skeçlerle seyirciyle buluşan yapımda rol alan ve sevilen oyunculardan olan Meltem Yılmazkaya uzun süredir birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile nikah kıyarak dünya evine girdi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Ve Sen Sevgilim…

Güldür Güldür Show’un ünlü ve güzel oyuncusu Meltem Yılmazkaya sevgilisi müzisyen Kadir Doğan ile dünya evine girdi. Oyuncu yaptığı paylaşımla bu mutlu anı sevenleriyle paylaştı. Oyuncu paylaşımında “büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik. Kolay değildi iki ayrı insanın ortak eveti, ona da cesaret ettik. Bir süre önce… kolay olmayan bir zamana denk geldik ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye. Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde. Seven sevmeyen her gönle güzellik dilerken bir vardık murada dostlar çıksın kerevetine. Ve sen sevgilim. Yol uzun duygu çok. İyi kötü bir arada hep işte. Kaybettiğim inanç örüldü büyük bir sabır ve emekle. En çok güldüğüm, saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm, evde hep makyajsız, bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim… Seni… Bizi” ifadelerini kullandı.

Meltem Yılmazkaya Kimdir?

Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Meltem Yılmazkaya 27 Kasım 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oyuncu okuldan mezun olduktan sonra birçok yapımda yer almıştır. Dizi ve filmlerde aranılan oyuncular arasında yer alan ve aynı zamanda tiyatro sahnelerinde de yer alan Meltem Yılmazkaya’nın yer aldığı yapımlar arasında, Aile Saadeti, Benim Annem Bir Melek, Şen Yuva, 5’er Beşer, Adım bayram Bayram, Aşkın Halleri, Güldür Güldür Show, Aldırma Gönül, Dedemin Fişi, Kaçma Birader ve Cici Babam yer almaktadır.

17-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar