Haber Global’den Ayrılan Jülide Ateş’in Yeni Adresi Belli Oldu

Haber Global’den Ayrılan Jülide Ateş’in Yeni Adresi Belli Oldu
Haber Global’den ayrılan Jülide Ateş ve 40 Programı’nın yeni adresi belli oldu. 40 programı ile Jülide Ateş bundan sonra Gain’de seyirciyle buluşacak.

Haber programları içinde en çok seyredilen yapımlardan olan ve ilk önce CNN Türk ve ardından Haber Global’de yayınlanmaya başlayan ve Jülide Ateş’in hazırlayıp sunduğu 40 Soru Programı’nın ve Jülide Ateş’in yeni kanalı belli oldu. Haber Global’de yayınlanan 40 Soru Programıyla oldukça başarılı olan ve özellikle sosyal medyada çok sık konuşulan Jülide Ateş son olarak Buket Aydın’ın Haber Global’le anlaşması ve burada Buket Aydın’ın Haber Global’de hemen hemen aynı formatta bir başka program hazırlayacak olması sebebiyle ayrılma kararı aldığı öğrenildi. Jülide Ateş’in sunduğu 40 Soru programının yapım şirketi BBO Yapım ise bunun üzerine İnternet yayın platformu olan Gain’le anlaştı. Gain’le anlaşma sonrasında Jülide Ateş ve BBO Yapım sosyal medya hesaplarından birer açıklama yayınladılar. İşte haberin detayları!

Yapacak Çok İşimiz, Sorulacak Çok Sorumuz Var

Haber Global’den ayrılan Jülide Ateş ve 40 programının yeni adresi internet yayın platformu Gain oldu. Bununla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Jülide Ateş “40. Bölümümüzde Türkiye’nin değerlerinden Demet Akbağ’ı ağırladık. Duyuruları yapılmasına rağmen 40.bölümümüzü yayın günü olan 7 Ocak Perşembe akşamı Amerika’daki kongre baskını kaynaklı, kanalın yayın akışının değişmesi nedeniyle yayınlayamadık. Dolayısıyla planladığımız gibi40’ın Gain’e transfer olduğunu 8 Ocak Cuma sabahı açıklayamadık. Etik yayıncılık anlayışımız, konuğumuza ve izleyicimize verdiğimiz değer ve saygı nedeniyle...” ifadelerini kullandı. Jülide Ateş bu paylaşımıyla yeni kanalının Gain olduğunu seyircisine ve sevenlerine duyurmuş oldu. Jülide Ateş paylaşımına “14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan Demet Akbağ’lı 40. Bölümümüzün ardından bugün kamuoyu ile 40’ın artık Gain’de olduğunu paylaşabiliyoruz. 40, Jülide Ateş’in olgun, tarafsız sunumuyla yayaın hayatına devam edecek. Yapacak çok işimiz, sorulacak çok sorumuz var. Yakında görüşmek üzere” ifadeleriyle son verdi.

40 Artık Gain’de!

Buket Aydın’ın Haber Global’e gelmesi ve benzer formatta bir program yapacak olması sebebiyle Gain’e taransfer olan 40 Programı ve sunucusu Jülide Ateş sosyal medyadan duyurduğu yeni kanalı Gain 30 Aralık 2020 tarihinde yayın hayatına başladı. İnternet yayın platformu olan ve içeriğinde, dizi, sinema, belgesel, program, eğlence içerikleri olan Gain’e abone olunarak izlenebiliyor. Jülide Ateş’le 40 Soru Programı kanalın en iddialı yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor.

15-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar