Mucize Doktor’da Şok Ayrılık

Mucize Doktor’da Şok Ayrılık
Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen karakterlerinden Hemşire Güneş’i canlandıran Korhan Herduran diziden ayrıldı.

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonunda olan Mucize Doktor her hafta sevenlerine heyecanlı bölümler seyrettirmeye devam ediyor. Başladığı günden itibaren her zaman zirveye oynayan ve ilk üç sırada yer almayı başaran Mucize Doktor’un fiks kadrosun hiç değişmedi. Kadrosuna yeni oyuncular ve bölümlük oyuncular ekleyen dizide dün akçam yayınlanan bölümde bir ilk yaşandı ve dizide başladığı günden itibaren Hemşire Güneş karakterini canlandıran oyuncu Korhan Herduran’la yollar ayrıldı. Dizinin eğlenceli karakterlerinden olan ve sekreter Gülin’le nişanlı olan Hemşire Güneş aynı zamanda dizide oyunculuk yapmak isteyen biriydi. Son bölümde son bir iki bölümdür hastaneden eleman gönderilmesiyle ilgili yaşanan gerilimin ilk sonucu ortaya çıktı ve Hemşire Güneş diziden ayrıldı. Başhemşirenin gönderilecek kişiyi seçmesine izin vermeden kendisi istifa edem Hemşire Güneş’in diziden ayrışması sevenlerini oldukça üzdü.

Hemşire Güneş Veda Etti!

İki sezondur evlerimizde misafir ettiğimiz ve severek seyrettiğimiz Mucize Doktor’da dün seyirciyi üzen bir gelişme yaşandı. Dizide iki sezondur yer alan ve Korhan Herduran’ın canlandırdığı Hemşire Güneş karakteri diziye veda etti. Hastanenin kemer sıkma politikasının bir gereği olarak hemşirelerden birinin ve asistan doktorlardan da üçünün gönderilmesine karar verilmişti. Bunun ilk sonucu dün akşam yayınlanan bölümde ortaya çıktı ve Hemşire Güneş gönderilmeye gerek kalmadan oyunculuk sevdasının peşinden koşmak ve hayallerini gerçekleştirmek için görevinden istifa etti. Bu durum hastanede oldukça üzüntülü anlar yaşatırken Hemşire Güneş’e bir veda partisi düzenlendi. Tüm hastane personelinin katıldığı partide Hemşire Güneş’e veda edilirken aynı zamanda asistan doktorlar da kimin gönderileceği konusunda gerilimli anlar yaşamaya başladılar.

Doktor Ali Vefa Krize Girdi!

Hastaneden gönderilmesi planlanan üç asistan doktor konusunda kararı verecek olan Doktor Ferman kararını vermiş ve Asistan Doktor Nazlı’yı seçmiş diğer üç doktor Ali, Demir ve Doruk’un gönderilmesine karar vermiştir. Bu durum karşısında şok olan ve büyük hayal kırıklığı yaşayan Doktor Ali Vefa ise Hemşire Güneş’in veda partisinde krize girer. Kendisini bir odaya kapatan Ali’yle Ferman’ın konuşması da bir işe yaramaz. Ali Ferman’ın kendisini seçmesini ister ancak Ferman buna karşı çıkar ve Ali bunu anlamayarak büyük bir kriz yaşamaya başlar. Ona yardım edecek kişi ise arkadaşı Ezo’nun annesi olacaktır.

15-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar