Haluk Levent O Ses Türkiye’ye Katılacak mı?

Haluk Levent O Ses Türkiye’ye Katılacak mı?
Tv 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin Hadise’den boşalan Jüri üyeliği koltuğuna ünlü şarkıcı Haluk Levent mi oturacak?

Tv 8 ekranlarının uzun zamandır ekranlarının en popüler yapımlarından olan ve seyircinin de çok sevdiği O Ses Türkiye adlı müzik yarışma programı bu sezon yeniden ekranlardaki yerini alacak. Ne yazık ki geçtiğimiz sezon pandemi nedeniyle kanal yönetimi tarafından alınan karar gereği yayınlanmamıştı. Programı heyecanla bekleyen seyirciler bu karar sonrası çok üzülse de ne yazık ki bu gerçek değişmemiş ve Tv 8’in en başarılı yapımlarından olan O Ses Türkiye sezonu boş geçmişti. Tv 8 bu sezon ise reyting rekortmeni yapımın ekranlara geleceğini duyurdu. Seyircinin heyecanla beklediği program için aday belirleme çalışmaları devam ederken öbür taraftan da programın eksilen jürisi için kim gelecek soruları sorulmaya başlandı. Hadise’nin program jüriliğinden ayrılmasıyla boşalan koltuk için pek çok ismin adı geçerken son olarak ise ünlü şarkıcı Haluk Levent’in adı geçmeye başladı.

Haluk Levent O Ses Türkiye’de mi?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve kanalın fenomen yapımlarından olan O Ses Türkiye için çalışmalar başladı. Seyircinin heyecanla beklediği yarışma programı için aday belirleme çalışmaları devam ederken yapımcılar öbür taraftan da yeni jüri üyesinin kim olacağını belirlemeye çalışıyor. Bilindiği gibi uzun yıllardır programda jüri üyeliği yapan ve programın en uzun süre jüri üyesi koltuğunda oturan ve yine en çok şampiyonluk kazanan Hadise yarışmanın jüri üyeliğinden ayrılmıştı. Programda halen Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Ebru Güdeş’in yer aldığı jüri üyeliği için pek çok ismin adı geçiyor. Bu simlerden biri de ünlü şarkıcı ve son zamanların en çok gündemde olan isimlerinden biri Haluk Levent. Çıkan iddialar üzerine ünlü şarkıcı bir açıklama yaparak O Ses Türkiye jüri üyesi olup olmayacağının cevabını verdi. Net bir şekilde verilen cevaba göre Haluk Levent “sadece arkadaşız yemin ederim” ifadelerini kullandı.

Yurt Dışına Yerleşecek

Ünlü şarkıcı Haluk Levent geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve bu hastalığı hafif atlattığını duyurmuştu. Haluk Levent ayrıca son dönemde özellikle orman yangını ve sel felaketi dolayısıyla başkanı ve kurucusu olduğu Ahbap Derneği aracılığı ile yaptığı yardımlarla gündem oldu. Usta sanatçı ayrıca sene sonunda yurtdışına çıkarak müzik çalışmalarına ağırlık vereceğini de belirtmişti.

04-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar