Masumlar Apartmanı’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu
TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Masumlar Apartmanı’nın yayın tarihi belli oldu.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren kanallar arasında yer alan TRT 1 peş peşe yeni sezonda yayınlanacak yapımlarının yayın tarihlerini açıklamaya başladı. Kanal Eylül ayının ikinci haftasından itibaren dizilerinin yeni bölümlerini yayınlayacağını açıklamaya başladı. Ayrıca kanal yeni dizilerinin hazırlıklarını ise tüm hızıyla sürdürüyor. Kanal yeni yayın döneminde yine en iyi reyting oranlarını almaya çalışacak. Geçtiğimiz sezon birçok dizisiyle liderliği göğüsleyen TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon Salı akşamlarının en çok seyredilen yapımı olan Masumlar Apartmanı yeni sezon tarihi belli oldu. Başarılı dizi pek çok konuyla gündeme gelirken her şeyi bir kenara bırakarak yeni sezonda yine en iyi olabilmek için elinden geleni yapacak. Dizinin yayın tarihi ise 14 Eylül Salı akşamı saat 20.00 olarak belirlendi.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezona Yeni Oyuncularla Hazır

TRT 1ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonu olan Masumlar apartmanı OGM Pictures tarafından hazırlanıyor. Dizi ünlü yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden televizyona uyarlanırken geçtiğimiz sezonun da en başarılı yapımları arasında yer aldı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide başarılı bir performans gösteren Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmış onun yerine ise bir başka ünlü oyuncu Melisa Şenolsun dahil olmuştu. Bu transfer seyircide heyecanla karşılanırken diziye bir isim daha eklendi. Genç ve güzel oyuncu Gözde Mutluer’de diziye dahil oldu.

Gözde Mutluer Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yer alan Masumlar Apartmanı’nın kadrosuna dahil olan genç ve güzel oyuncu Gözde Mutluer 4 Ekim 1991 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Sinema Tv bölümünden mezun olmuştur. Gözde Mutluer daha sonra oyunculuk yapmaya karar vermiş ve bu yolda eğitimler almıştır. Genç ve güzel oyuncu dizi ve sinemalarda yer alırken ilk olarak kamera karşısına Melekler Korusun adlı yapımla geçmiştir. Bu güne kadar pek çok yapımda rol alan güzel oyuncu 4N1K, Kördüğüm, Bana Baba de, Aşkın Kanunu, Not Defteri, Bebek İşi, Lale Devri, Tövbeler Tövbesi, Kardeşim Benim, Benimle Oynar mısın, Dağ adlı yapımlarda rol almıştır.

04-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar