Hasret sona erdi Ebru Yaşar hayranlarıyla buluştu

Hasret sona erdi Ebru Yaşar hayranlarıyla buluştu
Atlantis Yapım ve Kral Pop Radyo sanatçıları Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturmaya devam ediyor. Dün akşam gerçekleşen konserde Ebru Yaşar rüzgarı esti

Yaklaşık 2 yıldır süren pandemiden sonra yasakların kalkmasıyla hasret sona erdi. ünlü şarkıcı Ebru Yaşar hayranlarıyla buluştu. Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşen sonbahar konserleri serisinde sahneye çıkan Ebru Yaşar açık havada yüzlerce hayranıyla buluştu ve şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. İşte o konserin detayları haberimizde.

Hasret sona erdi Ebru Yaşar hayranlarıyla buluştu

Aralık 2019'dan beri hayatımızı alt üst eden Coronavirüs nedeniyle konserler iptal edilmişti. Uzun bir aradan sonra tekrar başlayan Harbiye Açıkhava Konserleri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ebru Yaşar, duygularını şu cümlelerle paylaştı: " Bir çocuk gibi heyecanlıyım. Ama sevenlerim, eşim dostum yanımda olduğu içinde rahatım. Hala ilk gün ki gibiyim. Dün gece uyuyamadım. Uyumak için şekilden şekle girdim."

Lütfettiniz, şeref verdiniz!

Atlantis Yapım, Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda sanatçıları Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturmaya devam ediyor. Dün akşam gerçekleşen konserde ‘Yalnız Uyunmaz‘ ve ‘Nasıl Uyuyorsun’ gibi kült olmuş şarkıları ile sahneye çıkan Ebru Yaşar, hasrete son verdi. Yıllardır dillere pelesenk olan ‘Bu Sahilde’ adlı parçasını söylemeden önce duygulandı ve gözyaşlarına hakim olamadı. " Günlerdir uyuyamıyorum. Garip bir şekilde hem çok heyecanlıyım hem de rahatım. Tuhaf duygular içindeyim. Çünkü sizlerin karşısındayım. Tüm sevenlerim burada. Lütfettiniz, şeref verdiniz. Bu serin Ekim akşamında buraya beni dinlemeye geldiniz. Çok teşekkür ederim. Bu gece kendinizi bana bırakın, eğlenin. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız, sağ olun, var olun." 

Pandemi nedeniyle ara verilen Harbiye konserine aylardır hazırlanan Ebru Yaşar, seyircisinin her şarkıda eşlik ettiği konser sırasında unutulmaz şarkılarını söyledi. ‘ Yalan’, ‘Senin Anan’, ‘Aşkımız Buraya Kadar’ gibi en sevilen şarkılarının yanı sıra ‘Alev Alev’ , ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’ gibi coverları da seslendirdi.
İlk yarıda stil danışmanı Mehtap Stefou’nun hazırladığı Seyis Ares imzalı elbisesi ile beğenildi.

Konserler devam edecek!

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturan Atlantis Yapım, konserlere devam edecek. 5-9 Ekim tarihleri arasında Melike Şahin, Kenan Doğulu, Yüz yüzeyken Konuşuruz, Berkay ve Athena Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak.

06-10-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar