Yasak Elma Yeni Oyuncularla Güçleniyor

Yasak Elma Yeni Oyuncularla Güçleniyor
Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma beşinci sezonunda da fırtına gibi esiyor. Diziye iki yeni oyuncu dahil olurken yeni hikayelerde başlıyor.

Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi Medyapım imzalı Yasak Elma her pazartesi akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Beşinci sezonunda olan ve her pazartesi seyircisini mutlu eden ve birbirinden ilginç ve entrika dolu hikayeleriyle reytinglerde başarılı oranlar yakalayan Yasak Elma bu sezona başlarken birbirinden ünlü ve usta oyuncularla kadrosunu güçlendirdi. Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen ve Berk Oktay’ın rol aldığı diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Yeni bir hikayeye başlayan ve bu hikayede de entrika ve gücün merkezde olduğu Yasak Elma’nın kadrosuna yeni katılan iki oyuncu ise diziye bambaşka hikayeler ekleyecek gibi görünüyor. Özellikle geçmişten gelen biri olan ve Arzu karakteri olarak diziye dahil olacak karakterin dizide büyük etkilerinin olması bekleniyor. Bütün karakterleri etkileyecek olan bu iki yeni oyuncunun Nihan Aypolat ve Yeşim Alıç olduğu ve önümüzdeki bölümlerden itibaren diziye katılacakları öğrenildi.

Arzu Yasak Elma’da Fırtınalar Estirecek

MedYapım imzalı Yasak Elma bu sezonda pazartesi akşamları Fox Tv’nin en çok reyting alan yapımı olma yolunda. Beşinci sezonunda olan ve her bölümü heyecanla beklenen ve heyecanla takip edilen Yasak Elma yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiriyor. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde iki yeni oyuncu diziye dahil oluyor. Özellikle diziye Arzu karakteriyle katılacak olan Nihan Aypolat’ın dizide önemli bir hikayesinin olacağı öğrenildi. Geçmişten gelen birini canlandıracak Arzu’nun dizide Doğan karakterinin sevgilisi olacağı öğrenilirken bu kişinin Çağatay’ın bir oyunu olduğu iddia ediliyor. Öbür taraftan diziye katılacak Yeşim Alıç’ın ise Çağatay tarafından aldatılan Yıldız’ın boşanma avukatı olacağı öğrenildi. Bu karakterin de Yıldız ile yakın bir çalışma içinde olacağı ve Çağatay’ı zor durumda bırakacağı tahmin ediliyor.

Nihan Aypolat Kimdir?

Son olarak Kimsesizler dizinde rol alan ve Yasak Elma’ya Arzu olarak dahil olan başarılı oyuncu Nihan Aypolat 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimi alan Nihan Aypolat bugüne kadar pek çok tiyatro, sinema ve dizide rol almıştır. Son olarak Kimsesizler adlı yapımda rol alan oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

·         Kimsesizler

·         Dabbe: Bir Cin vakası

·         Tabu

·         Adını Feriha Koydum

06-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar