Hazar Ergüçlü’nün babası vefat etti

Hazar Ergüçlü’nün babası vefat etti
Televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin sevilen ve başarılı oyuncusu Hazar Ergüçlü’nün babası Süleyman Ergüçlü hayata veda etti.

Televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin sevilen ve beğenilen oyuncularından biri olan Hazar Ergüçlü hayatının en büyük acılarından birini yaşıyor. Ünlü ve güzel oyuncu Hazar Ergüçlü geçtiğimiz gün aldığı acı haberle yıkıldı. Ünlü ismin Kıbrıs’ta yaşayan babası Süleyman Ergüçlü kalp krizi geçirerek 69 yaşında hayata veda etti. Kıbrıs’ın önde gelen gazetecilerinden olan Süleyman Ergüçlü’nün hayatını kaybetmesi Kıbrıs kadar Türkiye’de de büyük üzüntüye sebep oldu. Babası Süleyman Ergüçlü’nün hayatını kaybettiğini öğrenen ünlü ve güzel oyuncu Hazar Ergüçlü aldığı bu haber karşısında adeta yıkıldı. Haberi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Hazar Ergüçlü’nün annesi eşi Süleyman Ergüçlü’nün defin töreniyle ilgili detayları daha sonra paylaşacaklarını belirtti. Öbür taraftan güzel ve başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü babasının kalp krizi sonrası hayata veda etmesi üzerine herhangi bir açıklama ve paylaşım yapmadı.

Acımız büyük

Kıbrıs’ın önde gelen gazetecilerinden biri olan ve bugüne kadar pek çok habere imza atan ünlü isim Süleyman Ergüçlü 69 yaşında kalp krizi sonrası hayata veda etti. Aynı zamanda sinema ve dizilerin başarılı ve güzel ismi Hazar Ergüçlü’nün de babası olan Süleyman Ergüçlü’nün hayata veda etmesi dolayısıyla eşi bir paylaşım yaparak olayı haber verdi. Hazar Ergüçlü’nün annesi Neşe Ergüçlü yaptığı paylaşımda “eşim Süleyman Ergüçlü bu sabah evimizde vefat etmiştir. Acım, acımız sonsuz. Cenaze töreniyle ilgili detaylar tarafımızdan paylaşılacaktır. Hepimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı. Hazar Ergüçlü’nün babasının hayatını kaybetmesi magazin basınında ve sosyal medya ile internet haber sitelerinde geniş yer aldı.

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Dizilerin sevilen oyuncularından olan Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen Hazar Ergüçlü aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında, Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak, Benim Dünyam, Kar, Cebimdeki Yabancı, Gerçek Kesit: Manyak, Ahlat Ağacı, Her Şey Seninle Güzel, Kuzey Güney, Medcezir, Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete, Hayat Sırları, Alev Alev, Menajerimi Ara, Hayat Bugün, Dudullu Postası, Hakan: Muhafız ve Sadece Arkadaşız yer almaktadır.

15-08-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar