İbo Show’un Yeni Bölümüne Bomba Konuklar!

İbo Show’un Yeni Bölümüne Bomba Konuklar!
Star Tv'de seyirciyle buluşan İbo Show programının 9. Bölümüne bomba isimler konuk oluyor. Kahkahaların havada uçuştuğu programın konuklarının kim olduğunun cevabı haberimizde!

Uzun yıllar ara verdikten sonra yeniden ekranlara dönen ve Star Tv’de ekranlara gelmeye başlayan ünlü show programı İbo Show her hafta cumartesi akşamları seyirciyle buluşuyor. Seyircinin oldukça ilgi gösterdiği ve reytinglerde ilk üçe girmeyi başaran yapım başladığı günden itibaren oldukça üst düzey konukları ağırladı. İlk 8 bölüm Türkiye’nin en önde gelen isimlerini ağırlayan programın bu hafta cumartesi akşamı yayınlanacak 9. Bölüm konukları ise adeta nefesleri kesti. Birbirinden ünlü isimlerin katılacağı cumartesi akşamının program kaydı yapılırken programda kahkahaların havalarda uçuştuğu ve oldukça keyifli anların yaşandığı öğrenildi. 9. Bölüm fragmanının da yayınlandığı program şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. İşte İbo Show 9. Bölüm konuklarının isimleri!

Kahkahalar Havalarda Uçuşacak!

Star Tv’de cumartesi akşamları ekrana gelen ve 9 yıl aradan sonra yeniden başlayan İbo Show’un bu haftaki konukları adeta nefesleri kesecek. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses tarafından hazırlanan ve sunulan program uzun süre ünlü ismin rahatsızlığı sebebiyle yayınına ara vermişti. Başladığı günden itibaren Türkiye’nin en ünlü isimlerini konuk alan program bu hafta da yine birbirinden ünlü konuklarla seyirci karşısına çıkıyor. Ünlü şovmen ve oyuncu ve yazar on parmaında on marifet Cem Yılmaz, başarılı ve ünlü oyuncu Zafer Algöz ve bir dönem Türkiye’sinin en ünlü gruplarından olan MFÖ (Mashar, Fuat, Özkan) grubunun konuk olacağı programın kaydı yapıldı. Yayına hazır olan programın fragmanı da yayınlanmaya başlarken programda kahkahaların havalarda uçuştuğu ve yayın süresince neşenin bir an bile azalmadığı örenildi.

Aynı Şarkıyı Hep Birlikte Söylediler!

9 Ocak Cumartesi akşamı 9. Bölümüyle ekrana gelecek olan ve Star Tv’de yayınlanan İbo Show’da bu hafta yer yerinden oynayacak. Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın birlikte üstlendikleri İbo Show başladığı günden itibaren reytinglerde oldukça üst seviyelerde yer alıyor. Bu hafta ekrana gelecek programda Cem Yılmaz, Mashar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve oyuncu Zafer Algöz’ü bir araya getiren programda yayın süresince adeta yer yerinden oynadı. Konuklar ve ünlü türkücü İbrahim Tatlıses aynı parçayı birlikte seslendirirken özellikle Cem Yılmaz’ın neşe dolu sohbeti ve esprileriyle programda keyifli anların yaşandığı öğrenildi. Star Tv’de ekrana gelen İbo Show 9 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da ekranlara geliyor.

06-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar