İbrahim Büyükak Koronavirüse Yakalandı!

İbrahim Büyükak Koronavirüse Yakalandı!
Ünlü komedyen ve oyuncu aynı zamanda senaryo yazarı İbrahim Büyükak’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Ünlü isim evinde karantinaya girdi.

Ne yazık ki bu sayfalardan hemen her gn bir ünlünün koronavirüse yakalandığının haberini veriyoruz sizlere. Tabi zaman zamanda hiç istemememize rağmen hayatını kaybettiklerini de bildiriyoruz. Ne yazık ki yaşadığımız bu zor günlerde bu durumları fazlasıyla yaşıyoruz. Son bir yıldır tüm dünyayı esir alan koronavirüs şu ana kadar bir milyondan fazla insanın hayatına mal olurken özellikle bu son dönemde ülkemizde yaşanan yoğun artış her gün binlerce insanın bu virüse yakalandığını ve birçoğunun da hayatını kaybettiğini üzülerek şahit oluyoruz. Bu virüse yakalanan ünlülerden biri de maalesef ünlü komedyen ve oyuncu İbrahim Büyükak oldu. Ünlü oyuncu ve komedyenin yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve ünlü ismin kendisini evinde karantinaya alarak tedavisine başlandığı bildirildi. İşte haberin detayları!

Ünlü İsim Koronaya Yakalandı!

Ülkemizde her geçen gün yüzlerce cana mal olan ve binlerce insana bulaşan koronavirüsün bir ünlüye daha bulaştığı öğrenildi. Çok Güzel hareketler Bunlar ile tanınan ve daha sonra pek çok filmde rol alan ünlü isim İbrahim Büyükak koronavirüse yakalandı. İbrahim Büyükak’ın koronavirüse yakalanması sosyal medya ve magazin gündeminde ilk sıralarda yer alırken ünlü ismin tedavisine evinde devam edileceği öğrenildi. Çok Güzel hareketler ile ünlenen ve üç arkadaş olarak herkes tarafından tanınan isimlerden biri olan İbrahim Büyükak’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Arkadaşlarını Aradı!

Koronavirüse yakalanan ünlü isim İbrahim Büyükak’ın test sonucunun üç gün önce pozitif çıktığı ve ünlü komedyen ve oyuncunun kendisini evine kapatarak çevreden ve insanlardan izole ettiği öğrenildi. Kendinse verilen ilaçları kullanarak tedavisine devam eden İbrahim Büyükak’ın ayrıca son dönemlerde temas halinde olduğu arkadaşlarını arayarak uyardığı öğrenildi. Sağlık durumunun iyi oldu öğrenilen ünlü komedyene bizde geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve biran önce eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

İbrahim Büyükak Kimdir?

20 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü komedyen İbrahim Büyükak ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Daha sonra BKM ekibine katılan Büyükak Çok Güzel hareketler Bunlar adlı programda ön plana çıktı ve ünlendi. Daha sonra pek çok yapımda rol alan İbrahim Büyükak aynı zamanda senaryo kaleme almaktadır.

26-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar