İki Yabancı’nın çekimleri başlıyor

İki Yabancı’nın çekimleri başlıyor
Uzun zaman önce hazırlıkları başlayan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı İki Yabancı dizisinin çekimleri başlıyor.

Tims & B Yapım tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Kerem Çatay ile Burak Sağyaşar’ın üstlendiği uzun zamandır merakla beklenen ve hazırlıkları yaklaşık bir yıl önce başlayan İki Yabancı dizisinin çekimleri daha önce başlamış ve dizi iki bölüm çekildikten sonra çekimlere ara verilmişti. Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin yayın tarihi 2023 Eylül olarak ertelenmiş ve bunun için de çekimler uzun bir süre tatil edilmişti. Kadrosuna yeni isimlerin katıldığı ve Burak Deniz ile Hande Erçel’in baş rolünde yer aldığı İki Yabancı dizisinin çekimleri sonunda başlıyor. Kanalın iddialı yapımları arasında gösterilen ve özellikle genç seyircinin merakla beklediği dizinin çekimlerinin 29 Nisan tarihi itibariyle başlaması planlanıyor. Dram, aşk, serüven türünde ele alınan dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt yer alıyor.

Çekimleri Başlıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve eylül yayın dönemi için hazırlanan İki Yabancı dizisinin çekimleri 29 Nisan Cumartesi günü itibariyle başlıyor. Tims & B Yapım tarafından hazırlanan ve Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu, Ethem Özışık’ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin uzun süredir ertelenen çekimleri başlıyor. Seyircinin de merakla beklediği yapımın eylül yayın döneminde yayınlanacak olması her ne kadar seyirciyi merakta bıraksa da dizinin yaz sezonunda yayınlanmayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılacak olan dizinin konusu da oldukça ilginç ve merak uyandırıcı.

İki Yabancı Konusu ve Oyuncuları

Neslihan Yeşilyurt tarafından rejisi yapılacak olan ve usta kalem Ethem Özışık tarafından senaryosu yazılan İki Yabancı Fox Tv’de yayınlanacak. Burak Deniz’in Kenan karakteriyle tek bedende iki farklı karaktere hayat vereceği dizide Hande Erçel ise bir savcıya hayat verecek. Çoklu kişilik yaşayan bir adamın hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda Leyla karakteri olarak Hande Erçel, Kenan karakteri olarak Burak Deniz yer alıyor. Dizinin ilk gün çekimlerinde Burak Deniz’in sahneleri çekilirken ikinci gün ise Hande Erçel’in sahneleri çekilmeye başlayacak. Dizide ayrıca birçok ünlü isim rol alıyor. Bu isimler arasında Cem Davran, Gülçin Hatıhan, Feridun Düzağaç, Polen Emre, Begüm Akkaya ve Aslı Orcan bulunuyor.

28-04-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar