İki Yalancı 2. bölüm fragmanı yayınlandı

İki Yalancı 2. bölüm fragmanı yayınlandı
Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile izleyicisine merhaba diyen İki Yalancı dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümde söylenen yalanlar 2. bölümde maceraya dönmeye başlar. İşte İki Yalancı 2. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar.

Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanan İki Yalancı, 2. bölümüyle bomba gibi geliyor. İlk bölümünden itibaren büyük bir ilgi toplayan İki Yalancı dizisi izleyicilerinin beklentilerini karşılamış durumda.

Başrollerinde Keremcem, Yağmur Tanrısevsin, Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök ve Tuna Arman'ın bulunduğu dizide neler yaşanacak? İlk bölümde Serkan ile Duygu'nın birbirlerine söyledikleri yalanların ardı arkası kesilmemişti. Yeni bölüm fragmanında gçrdüğümüz üzere Serkan ile Duygu yalanları gerçeklere dönüştürerek yeni maceralara atılmaya başlarlar. 

İki Yalancı dizisinin ilk bölümünde Duygu ile Serkan arasındaki yalanlar aşka dönüşürken artık itiraf vakti gelmiştir. Yeni dizi İki Yalancı yeni bölümü 17 Temmuz Pazartesi günü Kanal D ekranlarında..İki Yalancı 2. yeni bölümünü canlı izlemek için tıklayınız.

17-07-2017
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar