Irmak Ünal Sosyal Medyadan İlanı Aşk Etti!

Irmak Ünal Sosyal Medyadan İlanı Aşk Etti!
Yazar: Emir Mete
Tarih: 2019-05-15
Genç ve güzel oyuncu Irmak Ünal magazin gündemine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bomba gibi düştü! Irmak Ünal sosyal medya hesabından ilanı aşk etti!

Son dönemlerin genç ve yeteneklioyuncularından biri Irmak Ünal. Filmlerde ve dizilerde gösterdiği performans kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Irmak Ünal yine magazin dünyasına bomba gibi düşen bir hareketle gündeme gelmeye baaşardı. Usta oyuncu Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir anda dikkatleriüzüerine çekmeyi başardı. PekiIrmak Ünal’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım neydi? İşte detaylar.

Aşk-ı İlan Edince!

Çocuklarının babası Emre Karabacak'tan 2 yıl önce boşanan ünlü ve güzel oyuncu Irmak Ünal, gönlünü Doğa Hergenç'e kaptırdı. Daha önce adı Mustafa Sandal’la aşk dedikodusuna da karışan oyuncu Irmak Ünal, sosyal medya hesabından aşkını ilan etti. Ünal, yeni aşkı Doğa Hergenç ile ellerinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Irmak Ünal, önceki gece de yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. Ünal, Bebek'teki bir mekanda sevgilisiyle eğlendikten sonra çıkışta gazetecilere ve magazincilere yakalanmamak için mekanı arka kapıdan terk etmiş ancak bir anda patlayan flaşlar karşısında şoke olmuştu. Ünal, gazetecilere, "Ne çekiyorsunuz?" derken; sevgilisi, "Çekmeseniz olmuyor mu?" diye serzenişte bulunmuştu.

Irmak Ünal Kimdir?

Irmak Ünal, 15 Şubat 1977 tarihinde Ankara'da doğdu. Babası usta oyuncu Cihan Ünal, annesi manken Sabiha Tarhan'dır. Babası daha sonra annesinden boşandı 1983 yılında sinema oyuncusu Türkan Şoray ile evlendi. O evliliğinden de Yağmur Ünal adında bir kız kardeşi oldu. İlkokul ve orta eğitimini Yükseliş Kolejinde okuyarak 1994 yılında mezun oldu. Ardından Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden 1998 yılında mezun oldu. Üniversitede okuduğu yıllarda radyoculuğa merak sararak Radyo Bilkent'in kuruluşunda katkısı oldu. Daha sonra Radyo Mydonese'da kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu. 1998 yılında San Francisco'da Academy Of Art Üniversitesi'nde Sinema Televizyon Bölümü'ne başladı. 2002 yılında diplomasını aldı. 2000 yılında San Francisco'da Bela Union Theatre ile beraber, bir sezon boyunca Demon Industry isimli oyunla tiyatro sahnesinde boy gösterdi. Yapımcısı Abdullah Oğuz ve Mahinur Ergun'un eserinden 2002 yılında çekilen"Kampüsistan" adlı dizide (Zeynep) karakterini canlandırarak tanındı.

Filmleri ve Dizileri :

2009 - Çığlık Çığlığa Bir Sevda (Derya)

2009 - Sizi Seviyorum (Eda 2)

2009 - Aşk Üçgeni (Pınar)

2008 - Kötüler Konağı

2008 - Kağıt

2008 - Ayakta Kal (Asiye)

2007 - El Gibi

2006 - 2007 - Arka Sokaklar (Seyhan)

2006 - Ahh İstanbul (Fulya)

2006 - Acı Hayat 2. Sezon (Avukat)

2005 - Nehir (Elif)

2004 - Haziran Gecesi (Su Tarhan)

2003 - Kampüsistan (Zeynep)

2000 - Mazlum (Nevim)

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar