Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?
Süreç Film tarafından hazırlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Bugüne kadar televizyon kanalları ve internet yayın platformları için pek çok proje üreten sektörün önde gelen yapım şirketlerinden olan Süreç Film yeni sezonda yeni projelerini seyircinin beğenisine sunuyor. Süreç Film tarafından orijinal olarak üretilen ve yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Kader bağları dizisi yeni sezonun merak edilen yapımlarından. Imkansız bir aşk hikayesinden yola çıkılarak hazırlanan ve Aşk Kaderi Yener mottosunu kendisine rehber edinen dizinin çekimleri uzun bir süredir devam ediyor. Sektörün kalbinin attığı yer olan İstanbul dışında çekimleri gerçekleştirilen kader bağları yakın bir zamanda yayın tarihini duyurarak seyirciyle buluşmak için son saymaya başlayacak. İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu tarafından yapımcılığı yap8ılan dizinin başrolünde Serkan Çayyoğlu ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor.

Üç farklı mekanda çekiliyor

Süreç Film tarafından hazırlanan ve yakın bir zamanda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizilerden Kader Bağları güçlü bir aşkı ve imkansızlıklarla dolu mücadelesini anlatıyor. Yolları farklı bir ülkede (Karadağ) kesişen ve İzmir’e kadar uzanan Sevda ile Kerem’in aşkını anlatan dizi İstanbul dışında çekilen dizilerden biri. Şu sıralar çekimleri İzmir Çeşme Ildır’de devam eden ve yakın bir zamanda da Karadağ’a giderek burada çekimlerini sürdürecek dizinin aynı zamanda İstanbul’da de çekimleri yapılacak. Şu an ana mekan olarak İzmir, Çeşme, İzmir’in ilçeleri, Alaçatı ve çevresi gibi doğal güzelliği insanı büyüleyen yerlerde çekilen dizinin mekanı Çeşme’nin Ildır beldesinde bulunuyor.

Kader Bağları oyuncuları kimler?

Seyircinin heyecanla beklediği ve özellikle son dönemlerde yer aldığı projelerdeki başarısı ile göz dolduran Ayça Ayşin Turan’ın sevenlerinin merak ettiği Kader bağları kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Benal Tairi tarafından yönetilen ve Sema Erol’un senaryosunu kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan (Sevda), Serkan Çayoğlu (Kerem), Arzu Gamze Kılınç, Alptekin Serdengeçti, Nazlı Bulum, Sanem Babi, Mehmet Aykaç, Zeynep Köse, Tolga İskit, Betül Çobanoğlu ve Yusuf Akgün yer alıyor. Kader Bağları Fox Tv’nin bu sezon büyük umut bağladığı yapımlardan biri olarak öne çıkıyor.

12-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar