Kadınım Dizisine Sürpriz Oyuncu

Kadınım Dizisine Sürpriz Oyuncu
Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve başrolünde İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Kadınım dizisine yeni bir isim katıldı.

Daha önce ilk adı Güneş Tutulması olarak duyurulan ancak son yapılan güncellemelerle adı Kadınım olarak belirlenen sezonun yeni dizilerinden NG Medya tarafından hazırlanan dizi için çalışmalar hızlandırıldı. Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve şu sıralar cast çalışmalarının yapıldığı Kadınım dizisinin başrolünde İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz başrolü paylaşıyor. Ünlü ve başarılı yönetmenlerden Emre Kabakuşak’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin senaryosunu ise Ayça Mutlugil kaleme alıyor. Dram ve aşk türünde ele alınan ve başarılı iki oyuncunun başrolünde yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak ise yine başarılı bir oyuncu katıldı. Yer aldığı projelerdeki başarısı ile adından söz ettiren ve yer aldığı projelere büyük katkılar sunan başarılı oyuncu Erkan Avcı Kadınım dizisinin kadrosuna katıldı.

Kadınım İddialı Geliyor

Yeni sezonda seyirciyle buluşacak olan ve hazırlıkları geçtiğimiz haftalarda başlayan sezonun yeni ve iddialı dizilerinden Kadınım için cast çalışmaları belirlenen oyuncularla görüşmeler şeklinde devam ediyor. Şu ana kadar başrol isimleri belli olan diziye ayrıca yeni pek çok ismin katılmasının yakın olduğu öğrenilirken NG Medya bu konuda oldukça titiz ve dikkatli davranıyor. Yeni dönemde ses getirecek yapımlardan olacak dizide güçlü bir aşk hikayesi ele alınıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Yaşar’ın (İbrahim Çelikkol) kendisinden genç olan Güneş’e (Dilan Çiçek Deniz) olan aşkının etrafında gelişen ve şekillenen olayların anlatıldığı dizinin kadrosuna son olarak pek çok projede kritik karakterlere hayat veren Erkan Avcı dahil oldu. Başarılı oyuncunun Kadınım dizisinde Yaşar’ın en büyük ve acımasız düşmanı Yetim karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Erkan Avcı Kimdir?

Bugüne kadar pek çok projede yer alan ve özellikle Çukur dizisinde canlandırdığı karakterle hafızalara kazınan başarılı oyunculardan Erkan Avcı 17 Aralık 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu bugüne kadar üst düzey yapımlarda yer alarak kendini ispatlamıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında

-          Payitaht Abdülhamid

-          Cesur ve Güzel

-          Hayatımın Şansı

-          Daha

-          Uzun Hikaye

-          Çukur

-          Karadayı

-          Gişe Memuru

-          Sakarya Fırat

-          Kurtlar Vadisi Pusu

-          Ayrılık ve

-          Köprü yer almaktadır.

28-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar