Kadir İnanır’ın Son Durumu Ne?

Kadir İnanır’ın Son Durumu Ne?
Geçtiğimiz hafta aniden rahatsızlanan ve Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde acil ameliyata alınan Kadir İnanır’ın son durumuyla ilgili gelişmeleri Jülide Kural paylaştı.

Geçtiğimiz hafta Muğla’da aniden rahatsızlanan ve acil olarak hastaneye kaldırılan Türk Sineması’nın usta oyuncularından Kadir İnanır halen Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altında bulunuyor. Beyin damarlarında kan pıhtısı atan ve acil olarak hastaneye kaldırılan usta isimle ilgili felç kalacak gibi iddialar ortaya atılmış ancak bu iddialar doktorların açıklamalarıyla sadece iddia olarak kalmıştı. Ancak daha sonra usta isim fenalaşmış ve acil ameliyata alınmıştı. Ameliyat ardından yoğun bakım servisinde gözetim altında tutulan Kadir İnanır’ın son durumu sevenleri tarafından merak ediliyordu. Usta ismin ameliyat sonrası durumu hakkında hayat arkadaşı Jülide Kural sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Jülide Kural, Kadir İnanır’ın durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Normal Odaya Alındı

Geçtiğimiz hafta rahatsızlan ve Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan ve ardından acil olarak ameliyata alınan Kadir İnanır’ın son durumu ile ilgili hayat arkadaşı Jülide Kural açıklama yaptı. Jülide Kural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibarıyla tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden normal odaya alınmıştır. Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir ancak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin elbette başta doktorları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci büyük bir hızla olumluya dönüştürmektedir. Hem sürecin hassasiyeti hem de pandemi nedeniyle maalesef ki ziyaretçi kabul edilmemektedir. Bu nedenle sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz” ifadelerini kullandı. Öbür taraftan Jülide Kural ünlü isim Kadir İnanır’ın doktorlarla bir sohbeti sırasındaki bir sözünü de sosyal medya hesabından paylaştı. Jülide Kural, Kadir İnanır’ın “sevgi emektir… Sözünün doğruluğunu bir kez daha anlıyorum dedi. Sevgi emektir. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Sevenleri Hastaneye Koştu

Türk Sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır’ın yaklaşık bir haftadır hastanede yattığını bilen ve durumunu merak eden pek çok seveni ise Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesine koştu. Ünlü ismin sevenleri usta oyuncunun durumunu merak ettiklerini belirtti. Pek çok seveni hastane önünde ünlü oyuncuyu merak ederken biran önce iyileşmesini temenni ettiler.

25-11-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar