Kahraman Babam Final Yapıyor

Kahraman Babam Final Yapıyor
Show Tv ekranlarında yaz dizisi olarak ekrana gelen ve itfaiyecilerin hayatını anlatan Kahraman Babam dizisi 8. Bölümde final yapma kararı aldı.

Büyük umutlarla başlayan bir dizi daha final yapma kararı aldı. Daha önce sezon ortasında başlayan ve bir bölüm yayınlanan ancak reytinglerinin iyi gelmemesi üzerine ara vererek hikayesini revize eden ve yazın yeniden seyirciyle buluşmak için çalışmalara başlayan Kahraman Babam dizisi final kararı aldı. Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan ve 10. Ev Yapım tarafından hazırlanan Kahraman Babam yaz dizisi olarak yeniden ekrana gelmiş ve seyirciyle buluşmuştu. Ancak dizi ne yazık ki sezon ortasında başladığı gibi yine reyting kurbanı oldu. Seyirciyle yıldızı bir türlü barışmayan Kahraman Babam sonunda daha fazla dayanamayarak final kararı aldı. Bir itfaiye teşkilatında görevli personelin iş ve özel hayatını ele alan Kahraman Babam dizisinin final tarihi olarak ise 26 Temmuz pazartesi akşamı belirendi.

8. Bölümde Veda Ediyor

Çok yoğun emek ve para harcanan bir dizi daha ne yazık ki reyting kurbanı oluyor. Show Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Kahraman Babam ne yazık ki reyting canavarına boyun eğdi ve 8. bölümde final yapma kararı aldı. Dizi Türkiye’de ilk kez bir İtfaiye teşkilatını konu olarak almış ve itfaiyecilerin meslek hayatını, nelerle karşılaştıklarını, neler yaşadıklarını, başka canlar yaşasın diye kendi canlarını tehlikeye attıklarını ele almıştı. Dizi aynı zamanda bu itfaiyecilerin özel hayatını da konu ediniyordu. Ancak ne yazık ki dizi ekrana geldiği ilk 7 bölümde seyirciye ulaşamadı ve reytingleri ne yapımcısını ne de kanalı memnun etti. Bu duruma daha fazla rıza göstermeyen kanalda dizinin finaline karar verdi. Böylece Kahraman Babam 8. Bölümünde 26 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana veda etme kararı aldı.

Neler Olacak?

26 Temmuz’da 8. Bölümüyle final yapma kararı alan Kahraman Babam yayınlanacak son bölümünde seyirciye veda hikayesini izlettirecek. Dizinin veda bölümünde İlker’e araba çarpacak ve bu anlar korku dolu anlara sahne olacaktır. Uğur ise Yavuz’u bitirmek için harekete geçme kararı alır. Yavuz’un ateşe verdiği binada kimlerin olduğu ise merak konusu olur. Dizi son kez ekrana gelirken bir devir daha kapanıyor ve bir dizi daha reytinglere kurban oluyor.

21-07-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar