Kalp Yarası Pınar (Berfin Nilsu Aktaş) Kimdir?

Kalp Yarası Pınar (Berfin Nilsu Aktaş) Kimdir?
Kalp Yarası'da 28. Bölümde katılan Pınar karakteri izleyiciyi meraklandırdı Kalp Yarası'na dahil olan ve Pınar karakterine can veren Berfin Nilsu Aktaş kimdir?

Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşan romantik dram dizisi Kalp Yarası, konusu ve karakterleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Diziye 28. Bölüm itibariyle dahil olan Pınar karakteri dizinin hayranlarını meraklandırdı. İzleyici araştırıyor, Kalp Yarası'na yeni katılan ve Pınar karakterine can veren Berfin Nilsu Aktaş kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Şimdi detaylar

Kalp Yarası Pınar (Berfin Nilsu Aktaş) Kimdir?

Atv’nin pazartesi akşamları yayınlanan ve ilgi gören romantik dram dizisi Kalp Yarası sezona iddialı başlamıştı. Başarısını her geçen gün kadrosunu güçlendirerek sürdüren diziye yirmi sekizinci bölümde dahil olan Nilsu Aktaş, Esquire Duponqn Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu. Can verdiği Pınar karakteri ve özel hayatına dair bilgi veren Berfin Nilsu Aktaş en büyük hayalini anlattı.

Hayatım boyunca bunun için savaştım

Yapımcılığını Süreç Film’in senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın üstlendiği Kal Yarası’nı Yıldız Hülya Bilban yönetiyor. 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan 28. Bölümde diziye Pınar karakteriyle dahil olan Berfin Nilsu Aktaş, en büyük hayalinin oyunculukta ilerlemek olduğunu belirterek kendini şu cümlelerle anlattı: “Çok çalıştım, hayatım boyunca bunun için savaştım ve elimden geleni yaptım. Hayallerim ve hedeflerim çok. Bazen kendime, “Nilsu dur, o kadar da değil onu da yapamazsın!” diyorum. Sonra, “Neden olmasın, bu işe başlamadan önce bu da bana çok uzaktı, o zaman da herkes yapamazsın diyordu ama isteyince bir şekilde oluyor’ deyip hedeflerimi büyütüyorum. Belki hepsine ulaşamam ama zamanla her şey olur, buna inanıyorum.”

Nerede neyin lazım olacağı belli olmaz

Dizide canlandırdığı Pınar karakterinin kendisiyle özdeşleştiğini bu yüzden rolü kabul ettiğini söyleyen Aktaş, güzellik sırrını çalışmaya borçlu olduğunu söyledi: “Boş vakitlerimi dil öğrenerek, yeni kültürler görerek, yeni yerler keşfederek geçireyim istiyorum. Bunların hepsini de eğitimle yapayım. Dopdolu, birçok konuda bilgi sahibi ve yeteneği olan bir insan haline gelmek istiyorum. Ben oyuncuyum, nerede neyin lazım olacağı belli olmaz. Bu yüzden her şeyi öğreneyim istiyorum.”

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

1998 Ankara doğumlu güzel oyuncu, Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi aldı. Sektöre çeşitli reklam filmlerinde oynayarak adım atan genç oyuncu; Cornetto, Turkcell, Fuse Tea, Pantene gibi birçok markanın reklam yüzü oldu.

Rol aldığı yapımlar:

2021 Benim Hayatım (Hayat)

2021 Kolej

2021 Ölüm Zamanı (Dilara)

2019 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (Gökçe)

2019 Rastlantı (Sinema Filmi)

2018 Geleceğin Starı

25-01-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar