Kanunsuz Topraklar dizisinden kötü haber: Çekimler durdu!

Kanunsuz Topraklar dizisinden kötü haber: Çekimler durdu!
Kanunsuz Topraklar dizisinde çekimlere koronavirüs darbesi vuruldu. Sette artmakta olan vakalar nedeniyle çekimler durdu.

Kanunsuz Topraklar dizisinde 3 oyuncunun koronavirüs PCR testlerinin pozitif çıkmasının ardından çekimler durdu. İlgiyle izlenen dizi bir süre ekrana da gelemeyecek.

Kanunsuz Topraklar dizisinde çekimler durdu!

Delta ve Omicron varyantlarıyla yeniden yayılmaya başlayan koronavirüs kabusu peş peşe dizileri etkisi altına başladı. Daha önce Camdaki Kızı dizisinde yaşanan koronavirüs vakaları bu kez FOX TV'den ekrana gelen Kanunsuz Topraklar görülmeye başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Başak Parlak ve Doğaç Yıldız'ın testleri pozitif çıkmıştı. Bu isimlere bir de Hazar Motan eklendi. Oyuncular arasında hızla artan vakaların ardından kaçınılmaz olarak dizinin çekimlerine ara verildi.

Kanunsuz Topraklar bu hafta var mı?

Çekimlerin durmasının hemen ardından Kanunsuz Topraklar dizisinin yayın takviminde de değişiklik yaşandı. Normal şartlarda dizinin yeni bölümü 29 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecekti ancak kanal dizinin bir haftalık araya gitmesine karar verdi. Sevilen ve heyecanla izlenen Kanunsuz Topraklar dizisinin 12. ve yeni bölümü 5 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

FOX TV ekranlarında izlediğimiz ve Gold Film imzası taşıyan Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner, Mine Teber, Beyti Engin, Başak Parlak, Sinan Albayrak, Doğaç Yıldız, Hazar Motan, Onuryay Evrentan, Arif Diner, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Onur Kaya, Mustafa Dinç, Rana Kayacan ve Hürcan Davran yer alıyor. Senaryosu Can Sinan tarafından yazılan diziyi Cevdet Mercan yönetiyor. 

Kanunsuz Topraklar 12. bölüm özeti

Ali Gelik'in ayarlamasıyla Bahar, Gülfem'e ortaklık teklif eder. Gülfem ise çok istekli olmasa da teklifi kabul eder ancak sonrasında bu işin iç yüzünü fark ederek fazlasıyla üzülür. Yavuz ve Asude, Kasapoğlu'nun hastanedeki durumunu kaygıyla takip ederken uyanması onlar için kötü sonuçlar doğuracaktır. Kasapoğlu'ndan sonra bir kişi daha ilişkilerinden kuşkulanır ve en sonunda gerçekleri öğrenir. Bu kişi Behice'den başkası değildir. İkisini baş başa yakalamak için planlar yapar. Maden ocakları tekrar faaliyet gösterirken Gülfem buna engel olmak ister. Bunu başarbilmek için Ali Gelik ile anlaşmak adına masaya oturur. En sonunda bu işe engel olabilecek midir?

27-12-2021
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar