Kardeşlerim Dizisinin Kaan'ı Diziden Ayrıldı mı?

Kardeşlerim Dizisinin Kaan'ı Diziden Ayrıldı mı?
Kardeşlerim dizisinin sevilen ve başarılı karakterlerinden Kaan’ı canlandıran genç oyuncu Eren Ören diziden ayrıldı mı? İşte cevabı!

Cumartesi akşamları yayınlanan ve özellikle genç seyirci gurubunun beğeniyle seyrettiği NGM Medya yapımı Kardeşlerim Dizisi bu sezonun başarılı yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Atv ekranlarında yayınlanan dizi her cumartesi akşamı aldığı reytinglerle oldukça iyi bir yerde bulunuyor. Dizide birbirinden ünlü isimler yer alırken hikayenin ilerlemesine göre zaman zaman diziden ayrılan oyuncular ya da diziye yeni katılan isimler olabiliyor. Dizinin başladığı günden beri kadrosunda yer alan ve Kaan karakterini canlandıran genç oyuncu Eren Ören’in diziden ayrılıp ayrılmadığı son günlerde oldukça fazla araştırılmaya ve merak edilmeye başlandı. Peki dizinin genç yeteneklerinden olan Eren Ören diziye veda mı etti? Dizinin başarılı karakterlerinden Kaan’ın hikayedeki durumu ne?

Kaan (Eren Ören) Ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisi dram türünde ele alınan ve cumartesi akşamları yayınlanan başarılı dizlerden biri. NGM Medya tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor. Yiğit Koçak, Su Burcu yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Gözde Türker ve Eren Ören gibi genç yetenekleri kadrosunda bulunduran dizide yakında bir ayrılık yaşanacak. Dizinin hikayesinin ilerlemesine bağlı olarak dizide Kaan karakterini canlandıran Eren Ören’in diziye veda edeceği öğrenildi. Başarılı oyuncunun hikayesinin bittiği ve bu sebeple diziden ayrıldığı öğrenildi. Kaan karakteri dizide oldukça sevilen karakterlerden biri olarak dikkatleri çekiyordu. Genç oyuncunun diziden ayrılacağını duyan sevenleri ve hayranları özellikle sosyal medyadan dizinin yapımcısını ve kanalı mesaj yağmuruna tuttu. Genç oyuncunun büyük çıkış yakaladığı Kardeşlerim dizisinden sonra hangi projede yer alacağı ise sevenleri tarafından beklenmeye başlandı.

Eren Ören Kimdir?

Şu sıralar Kardeşlerim dizisinde Kaan karakterini canlandıran genç oyunculardan Eren Ören 20 Ekim 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini sürdürürken oyunculuk eğitimleri almış ve setlerde yer almaya başlamıştır. Genç oyuncu ilk olarak Hizmetçiler adlı yapımla kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra önemli yapımlarda rol alan Eren Ören’in yer aldığı yapımlar arasında

·         Kardeşlerim (Kaan)

·         Kırmızı Oda (Veli)

·         Geçen Yaz (Özgür)

·         Ve Hizmetçiler adlı yapımlarda rol almıştır.

03-04-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar