Kaza Geçiren Kubilay Aka’nın Hastalığı Ne?

Kaza Geçiren Kubilay Aka’nın Hastalığı Ne?
Başarılı ve genç oyuncu Kubilay Aka geçtiğimiz hafta evinde bayılmış ve kafasını cama vurmuştu. Ünlü ismin neden bayıldığı ve hastalığının ne olduğu halen araştırılıyor.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ancak dizinin reytinglerinin düşük olması sebebiyle erken final yapan Camdan Tavanlar adlı dizide rol alan başarılı ve genç oyuncu Kubilay Aka geçtiğimiz hafta evinde talihsiz bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılarak kafasına dikiş atılmıştı. Evinde düşerek kafasını cama vuran ve kafasında kesik oluşan Kubilay Aka kanamanın durmaması üzerine aynı sitede oturan ve komşusu olan yakın arkadaşı başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli tarafından hastaneye kaldırılmış ve kafasına 8 dikiş atılmıştı. Daha sonra evinde dinlenmeye çekilen genç oyuncunun evinde neden bayıldığı ve kafasını cama vurduğu cevapsız kalmıştı. Genç oyuncu geçtiğimiz gün katıldığı bir tanıtım töreninde yaptığı açıklamada neden bayıldığını araştırdıklarını açıkladı.

Kubilay Aka’dan Açıklama Geldi

Geçtiğimiz hafta evinde düşerek talihsiz bir kaza geçiren genç ve başarılı oyuncu Kubilay Ala rol aldığı Bunu Bi Düşünün adlı dizinin tanıtım töreninde magazin muhabirlerine açıklamalarda bulundu. Kubilay Aka yaşadığı son kazayla ve bunun nedeniyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Aka “vallahi şekerden şüpheleniyoruz, tekrar bir kontrol ettireceğiz dikişler çıktıktan sonra. Evde bir düşüp bayıldım. Kafam cama girmiş. Dikiş attırdık, çok şükür tomografide kötü bir şey çıkmadı. Allah daha kötüsünden korusun” ifadelerini kullandı.

Kubilay Aka’nın Hastalığı Ne?

Show Tv ekranlarda yayınlanan ve final yaparak ekrana veda eden başarılı dizi Çukur’da rol alan ve bu diziyle büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Kubilay Aka Kanal D ekranında yayınlanan yaz dizisi Camdan Tavanlar’da rol almış ve dizinin erken final yapmasıyla İstanbul Zekeriyaköy’deki bir sitede bulunan evinde dinlenmeye çekilmişti. Ancak evinde dinlenirken sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı bayılarak kafasını cama vurmuş ve yaralanmıştı. Aras Bulut İynemli tarafından hastaneye kaldırılan Kubilay Aka’nın kafasına 8 dikiş atılmış ve ardından evinde dinlenmesi tavsiye edilmişti. Bir süre evinde dinlenen başarılı ve genç oyuncunun neden bayıldığı araştırılmaya başlanmıştı. Ünlü oyuncunun neden bayıldığı konusunda herhangi bir sağlık sorunu bulunamazken halen tetkiklerin devam ettiği öğrenildi. Genç oyuncunun hastalığı konusunda şu an için şekerden şüphelenildiği öğrenildi.

22-08-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar