"Kendi Düşen Ağlamaz" setinden ilk kareler geldi

T1’in yaza damga vurması beklenen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’dan ilk kareler geldi. Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Diziden ilk kareler izleyiciyle paylaşıldı.

Sadece tarihi dönem dizileriyle değil ekrana getirdiği farklı yapımlarla dikkat çeken TRT1’in yaz dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz" setinden ilk kareler geldi. Başrollerini Hakan Yılmaz, Selen Soyder ve Berat Yenilmez’in paylaştığı romantik komedi türü Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ilk gününden izleyicinin ilgisiyle karşılaştı. Dizi severler merak ediyor; ilk karelerin paylaşıldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin konusu nedir? Şimdi ayrıntılar

"Kendi Düşen Ağlamaz" setinden ilk kareler geldi

Tarihi dönem dizilerinin yanı sıra romantik ve dram türü yapımlarla izleyiciden yoğun ilgi gören TRT1’in yaza damga vurması beklenen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’dan ilk kareler geldi. Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisi İstanbul'da sete çıktı. Dizinin ilk gününden çekilen fotoğraflar basınla paylaşıldı.

Kendi Düşen Ağlamaz’da kimler rol alıyor?

Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde ünlü oyuncular Hakan Yılmaz, Selen Soyder ve Berat Yenilmez başrolleri paylaşıyor. Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği NGM yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Emre Kabakuşak oturuyor. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı’nn yazdığı romantik komedi türü Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde ayrıca Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi sevilen isimler de rol alıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz konusu nedir?

İlk set günü heyecanı objektiflere yansıyan kendi Düşen Ağlamaz dizisi yaz sezonunda TRT1 ekranlarında yayınlanacak ve izleyici hem gülerken diğer yandan eğlenecek. NGM Yapım imzalı dizinin dramatik öyküsü şöyle; Dünyaya gözlerine açtığı gün annesini kaybeden Alize, babası tarafından şımartılarak büyütülmüştür bir prensestir. Güzel olmasının yanı sıra çok da bencil bir genç kız olan Alize hayatının şokunu yaşar. Çünkü hayatta en çok sevdiği insan olan babası, yeniden evlenmeye karar vermiştir. Bu haberle çılgına dönen Alize, intikam almak için onun evlenmesine asla izin vermeyeceği bir adamla evlenmeye karar verir. Her ne kadar kağıt üzerinde numaradan bir izdivaç da olsa işler planladığı gibi gitmeyecektir.

25-05-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar