Oyuncu Eylül Tumbar’dan yeni anlaşma

Oyuncu Eylül Tumbar’dan yeni anlaşma
Şu sıralar Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde rol alan ve ilk olarak Biz Kimden Kaçıyorduk Anne ile adını duyuran Eylül Tumbar reklam yüzü oldu.

Son sezonlarda adından sıkça söz ettiren ve reytingi yüksek yapımlarda rol alan genç ve güzel oyuncu Eylül Tumbar yeni bir anlaşmaya imza attı. İnternet yayın platformunda yayınlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne adlı yapımda ilk kez başrol oynayan ve oldukça başarılı bir performans ortaya koyan güzel oyuncu şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan yaz dizisi Kendi Düşen Ağlamaz dizinde kadın başrol olarak seyirci karşısına çıkıyor. NG Medya tarafından hazırlanan ve yaz sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Kendi Düşen Ağlamaz dizinde Alize karakteri ile ekrana geliyor. Son zamanlarda yapımcıların en çok aradığı ve projelerinde görmek istediği oyunculardan güzel ve başarılı oyuncu gösterdiği performansla reklamcıların da dikkatini çekti ve Eylül Tunbar ilk reklam anlaşmasına imza attı.

İlk Reklam Anlaşmasını imzaladı

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ile adından söz ettirmeye başlayan ve şu sıralarda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizide Alize karakteri ile başrolde yer alan güzel oyuncu Eylül Tunbar bugünlerde popüler isimlerden biri olarak dikkatleri çekiyor. Birçok genç yıldıxz adayı arasından Biz Kimden kaçıyorduk Anne dizisindeki bambi karakteri için seçilen güzel oyuncunun geleceği oldukça parlak görünüyor. Şu sıralar yeni bir anlaşmaya imza atan güzel oyuncu ilk reklam filmi için kamera karşısına geçti. Bir markanın reklam yüzü olan ve televizyonlarda yayınlanacak reklam filminde rol alan Eylül Tunbar’ın rol aldığı reklam filminin önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacağı öğrenildi. Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde de başarılı bir performans ortaya koyan oyuncu yapımcılar tarafından yakından takip ediliyor.

Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları kimler?

NG Medya tarafından TRT 1 için hazırlanan ve yaz sezonu için ekrana gelen yeni dizi Kendi Düşen Ağlamaz seyirci tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Kadrosunda birbirinden yetenekli ve ünlü isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hakan Yılmaz, Hivda Zizan, Serhan Onat, Selen Soyder, Berat Yenilmez ve Yiğit Kağan rol alıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi aldığı reytinglere göre yeni sezonda da yayınlanacak. Dizide Eylül Tunbar Alize karakterine hayat veriyor.

07-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar