Kendi Düşen Ağlamaz’ın ilk tanıtımı yayınlandı

Kendi Düşen Ağlamaz’ın ilk tanıtımı yayınlandı
Başrollerinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Enes Koçak, Eylül Tumbar, Berat Yenilmez gibi isimlerin yer aldığı dizi TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

TRT’nin Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ne zaman izleyici karşısına çıkıyor? Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin konusu nedir? Dizide rol alan oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Kendi Düşen Ağlamaz Dizi’sinin yönetmeni ve senaristi kimdir? Dizi uyarlama mı yoksa özgün bir yapım mı?Enes Koçak kimdir?  Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar …

Kendi Düşen Ağlamaz’ın ilk tanıtımı yayınlandı

TRT 1 ‘in yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’ın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Enes Koçak, Eylül Tumbar, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizi TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Genç yıldızlarla deneyimli ustaları harmanlayan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi annesinin ölümünden sonra babasının yeniden evlenmesine mani olmak ister. İntikam almak için onun evlenmesine asla izin vermeyeceği bir adamla numaradan evlenmeye karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Kendi kazdığı kuyuya düşen Alize’nin ve ailesinin başına gelenleri sıcak ve eğlenceli bir dille izleyicilerinin karşısına çıkaracak.

Dizinin yönetmenleri İnci Balabanlıoğlu ve Emre Kabakuşak

Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin  senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme alıyor. Çok yakın zamanda TRT! Ekranlarnda yayınlanacak olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi’nin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak ve İnci Balabanlıoğlu oturuyor. TRT’nin eğlenceli ve sıcak aile dizisinin ekranlara geleceği tarih şimdiden TRT dizi izleyicileri tarafından merak konusu oldu.

Enes Koçak kimdir?

1999 tarihinde İstanbul’da doğdu. Miss&Mr Model Of Türkiye 2022 yarışmasında 1 . olarak  Mr Model seçildi. Yakışıklılığı ve fiziği ile dikkat çeken genç oyuncu hem fotomodellik ve hem de oyunculuk yapmaktadır. Kraliçe dizisinde Burak karakterine can vererek rol aldı. Rol aldığı diğer yapımlar Kendi Düşen Ağlamaz (TRT 1, NGM, 2023), Kraliçe (Kanal D, Mednova, 2023) , Hakim (atv, 2022). Yeni projelerde yer almaya devam etmekte olan yakışıklı oyuncunun Kendi Düşen Ağlamaz’da sergileyeceği oyunculuk performansı merakla bekleniyor.

30-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar