Kırmızı Kamyon Dizisine Yeni Bir İsim Geliyor

Kırmızı Kamyon Dizisine Yeni Bir İsim Geliyor
Show Tv'nin merakla beklenen yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un kadrosuna genç ve güzel bir kadın oyuncu dahil oluyor.

 

 

      Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi olan Kırmızı Kamyon, itfaiyecilerin hayatlarını, mesleki zorluklarını ve bu uğurda yaptıkları fedakârlıklar gibi konuları ele alacak. İlk defa bu konseptte bir dizi çekildiği için haliyle insanlarda bir heyecan ve merak uyandırdı. Dizinin yapımcılığını 10. Ev üstleniyor. Senaryosunu Ezgi Özcan ve Meriç Demiray’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya yer alıyor.

Kadroya Kim Katıldı?

     Başrolünde Görkem Sevindik ve Ushan Çakır’ın bulunduğu Kırmızı Kamyon oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Tüm hızıyla çalışmalarına devam dizinin kadrosuna yeni katılan oyuncumuz ise Nilay Deniz olarak açıklandı. Kendisini en son Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde ‘Yasemin’ olarak görmüştük. Kırmızı Kamyon dizisinde ise    ‘Yonca’ karakterini canlandıracak gibi gözüküyor. Bunun dışında Nilay Deniz; Ateşböceği, Aşk Yeniden, Dayan Yüreğim ve Ah Neriman gibi dizilerde rol almıştı. 27 yaşında ki genç ve güzel oyuncunun dizide ki canlandıracağı karakterin rolünü tam olarak bilmiyoruz. Belki bir itfaiye eri belki de dizide ki başka bir karakterin sevgilisi veya aşık olduğu kişi olarak karşımıza çıkabilir.

Kadroda Kimler Var?

    Dizi, daha yeni bir dizi olduğu için kadroda çok fazla değişiklik oluyor ve bir müddet daha bu şekilde gidecektir. Ancak elimizde ki en güncel verilere göre dizinin kadrosunda; Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Efekan Can, Uğur Arda Başkan, Burak Berkay Akgül, Melisa Akman, Gürberk Polat, Timur Ölkebaş, Deniz Hamzaoğlu, Sümeyye Aydoğan, Aslı Orcan, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Hasibe Özgür, Feriha Eyüboğlu, Onur Yar, Hasibe Özgür, Süreyya Kilimci ve Tuğçe Karabayır yer alıyor. Tabi ki bu kadrodan, ilerleyen zamanlarda gidenler veya gelenler olabilir. Şuan için en güncel oyuncu kadrosu bu şekilde. Ancak açıklanan oyuncuların (belli bir kısmını) hangi karakterleri canlandıracağını ve dizide ki isimlerinin ne olduğunu henüz bilmiyoruz. Çok yakın bir zaman da izleyicisi ile buluşmayı planlayan Kırmızı Kamyon dizisi, ilk defa itfaiyecileri ele alacak bir dizi olduğu için ortaya ne çıkacak merakla bekliyoruz.

 

 

 

 

 

15-01-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar