Kırmızı Oda dizisinde yaprak dökümü

Kırmızı Oda dizisinde yaprak dökümü
18 Haziran Cuma akşamı yayınlanan sezon finaliyle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisine bir çok oyuncu veda etti. İşte diziden ayrılan isimler.

Tv8'de yayınlanna Kırmızı Oda dizisi 18 Haziran Cuma akşamı ekrana gelen 42. bölümüyle sezon finali yaptı. Adından sıklıkla söz ettiren, başarılı bir sezonu geride bırakan dizinin sezon finali bölümünde birçok oyuncu hayat verdiği karakterlerle son kez ekrana geldi.

Kırmızı Oda'da Yaprak Dökümü

Başrolünü Binnur Kaya'nın üstlendiği sevilen diziye Delikanlı Sadi rolüyle katılan Erkan Petekkaya'nın ayrılacağını daha önceki haberimizde duyurmuştuk. Sezon finali bölümünün yayınlanmasıyla birlikte gelecek sezon dizide olmayacak karakterlerde belli oldu.

Kırmızı Oda'nın 30. bölümünde başlayan '1001 Gece Masalları' serisiyle birlikte başarılı oyuncular Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen diziye dahil olmuştu. Sezon finaliyle birlikte '1001 Gece Masalları' hikayelerine son verilecek ve başarılı dört oyuncu gelecek sezon dizide yer almayacak.

Binnur Kaya Rol Arkadaşlarına Böyle Veda Etti

Dizinin başrolünde yer alan Binnur Kaya sezon boyunca rol aldığı oyuncu arkadaşlarına Instagram hesabından yaptığı paylaşımla veda etti. Kaya paylaşımında şu sözlere yer verdi; "Anlam; yolun sonunda değil, ‘yol’da… Yolu nasıl incitmeden yürüdüğünde, yolda buluştuklarını ve yolu nasıl onurlandırdığında…Birbirimizi onurlandırdığımız nice yollara… yolculuklara…Yeniden buluşuncaya kadar hoşçakalın…"

Dizinin gerçek ilham kaynağı olan Psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu ise Instagram hesabından paylaştığı gönderide; "Yaz boyu sevgili senaristimiz Banu Kiremitçi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağımız yaşanmış yeni hayat hikayeleri üzerinde çalışacağız"  açıklamasıyla birlikte yeni sezonda da birbirinden etkileyici hikayelerin geleceğini izleyiciye duyurdu.

Erkan Petekkaya'da Instagram Hesabından Veda Etti

Acun Ilıcalı hakkında yaptığı açıklamayla gündemde olan Erkan Petekkaya'da hayat verdiği Delikanlı Sadi rolüne veda etti. Başarılı oyuncu Instagram hesabından şu açıklamayı yaparak oyuncu arkadaşlarına ve set ekibine teşekkürlerini iletti; "Çok teşekkür ederim hepinize .sag ve var olun Sagolun @kirmizioda.dizi ve fotografta olmayan aklımızda olan tüm emek verenlere Teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım Saadi hepimizin birlikte yarattıgımız bir adam . O olmak istedigimiz Adam gibi Adam oldu . Birlikte yaptık .hep birlikte . @movier sag [email protected] Bizi izleyen tüm seyirciermize de ayrıca çok teşekkürler"

Kırmızı Oda 18 Haziran Cuma akşamı yayınlanan sezon finali bölümüyle ekranlara veda etti.

18-06-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler