Kızılcık Şerbeti Nursema sosyal medyayı salladı

Kızılcık Şerbeti Nursema sosyal medyayı salladı
Show Tv’nin cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti reytinglere damga vurmayı sürdürüyor. Nursemalı sahneler son 3 bölümde hem reytingleri hem de sosyal medyayı salladı.

Kızılcık Şerbeti dizisi sosyal medyada gündem olmayı sürdürüyor. Düşük reytingler nedeniyle final yapmaya hazırlanan diziyi Nursema karakteri kurtardı. Kızılcık Şerbeti’ni adeta ipten alan Nursema karakteri önce şiddet gördü ardından öcünü aldı. Son bölümde Nursema’nın hem ailesinden hem de gelin gittiği evdekilerden intikam aldığı sahneler sosyal medyada trend oldu. Sosyal medyayı yıkan sahneler dizi severler tarafından merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti’ni reyting listelerinde zirveye çıkarak sahneler haberimizde. Şimdi detaylar

Kızılcık Şerbeti Nursema sosyal medyayı salladı

Show Tv’nin cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti reytinglere damga vurmayı sürdürüyor. Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen'in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti son 3 bölümde hem reytingleri hem de sosyal medyayı salladı.

Reytinglerde zirveye oturdu

24 Mart Cuma akşamı ekrana gelen Kızılcık Şerbeti totalde 9,18, AB grubunda 11,55 ve ABC1 grubunda 11,99 reytinge ulaşarak ilk sıraya oturdu. Yalı çapkını dizisini tahtından indiren Kızılcık şerbeti özellikle Nursema karakterinin dramı ve intikam almasıyla gündeme oturdu.

Önce camdan atıldı, sonra intikam aldı

Yapımcısının ve yayıncısı Show TV’nin yüzünü güldüren Kızılcık Şerbeti son iki bölümde sosyal medyada en çok konuşulan dizi olmayı başardı. Geçen hafta gerdek gecesi camdan aşağı atılan Nursema son bölümde hem ailesinden hem de gelin gittiği ailesinden intikam aldı. 24 Mart Cuma akşamı ekrana gelen Kızılcık Şerbeti 20. Bölümde Nursema, kendisini camdan aşağı atan eşini, herkesin içinde ifşaladı. Ailesi ve akrabalarıyla hesaplaşan Nursema'nın sahnesi şu şekilde oluştu. Kendisini zorla evlendiren ailesini iftara çağıran Nursema, şu sözlerle intikamını aldı: “Son zamanlar bana yaşattığınız her şey için sonsuz teşekkür ederim. Babacığım, beni evlendirdiğin gün var ya bu ruh hastası beni camdan aşağı attı. Ben iki gün yoğun bakımda kaldım. Beynimde ödem oldu anne. Ve siz o sırada beni bu psikopatla İtalya'da balayında zannediyordunuz. Bu kadın (kayınvalidesi) benim telefonuma el koydu ve senin attığın mesajları bu kadın cevapladı. Siz beni hiç mi merak etmediniz? Benim şahitlerim var. Bu eve geri döndüm çünkü hepinizin gözünün içine baka baka gerçekleri konuşmak için. Şimdi ben bu evden defolup gideceğim. Ben bu manyakla değil aynı evde kalmak bundan sonra yan yana bile gelmem. Sanmayın ki sizinle de geleceğim. Asla o eve geri dönmeyeceğim. Siz benim için bittiniz. Senin gibi bir annem yok benim. Senin gibi de bir babam yok. Anne sen bana sakın 'kızım' deme. Şimdi hepiniz birbirinizi yiyin. O evdeki huzurun bozulsun anne"

Hepsi birbirini yedi, sosyal medya yıkıldı

Ailesine gerçekleri haykıran Nursema, eşinin yüzüne tükürerek evi terk etti. Öfkeden deliye dönen kardeşi Fatih, ablasını camdan atan İbrahim'in üzerine atladı dünürler de birbirine saldırdı.

26-03-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar