Kızılcık Şerbeti'nde Beklenmeyen Ayrılık!

Kızılcık Şerbeti'nde Beklenmeyen Ayrılık!
Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları ekrana gelen sezonun başarılı dizilerinden Kızılcık Şerbeti’nde beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor.

Son haftanın en çok konuşulan dizilerinin başında gelen ve aldığı reytingini istikrarlı bir şekilde yükselterek Cuma gününün en çok izlenen dizileri arasına adın ı yazdıran başarılı yapım Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda seyircinin hiç beklemediği bir ayrılık yaşandı kadrosunda Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve dizide Can karakterine hayat veren genç oyuncu Oral Özer diziden ayrıldı. Avukat Can olarak dizide bulunan ve seyircinin sevdiği karakterlerden olan oyuncunun hikayesinin tamamlandığı gerekçesiyle dizinin kadrosundan ayrıldığı öğrenildi. Cuma akşamları ekrana gelen ve son yayınlanan bölümde lider koltuğuna oturan dizide yaşanan bu ayrılık dizinin ve oyuncu Oral Özer’in sevenlerini üzdü.

Avukat Can Veda Ediyor

Gold Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan dram aile türündeki dizi Kızılcık Şerbeti haftanın en popüler dizisi oldu. Aldığı reyting kadar RTÜK tarafından incelemeye alınmasıyla da gündemde yer alan Kızılcık Şerbeti dizinin kadrosunda yer alan Oral Özer’in diziyle yollarının ayrılmasıyla bir kez daha gündeme geldi. Dizinin başından itibaren hikayede yer alan ve Acukat can karakterine hayat veren başarılı ve genç oyuncunun dizinin hikayesinden ayrılacak olması seyirciyi üzerken oyuncunun hikayesinin tamamlandığı için kadrodan ayrıldığı öğrenildi. Başarılı oyuncu Oral Özer’in sevenleri diziden ayrılan oyuncu için sosyal medya hesaplarından destek kampanyası başlatarak oyuncunun devam etmesini talep etmeye başladı. Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Hetche yer alıyor. Dizi Cuma akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkıyor.

Kadına Şiddet Damga Vurdu

Öbür taraftan dizinin yayınlanan son bölümünde yer alan bir sahne hem seyirciden büyük tepki gördü ve hem de RTÜK diziyi incelemeye almaya karar verdi. Dizide yer alan sahnede yeni evlenen Nursema karakteri evlendiği eşinden şiddet görüyordu. Bu durum seyirci tarafından eleştirilirken Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından da kadına şiddet ve kadına şiddeti teşvik gerekçesiyle dizi hakkında inceleme başlatıldı. Cuma akşamları ekrana gelen dizi Gold Film tarafından hazırlanıyor. Dizi bu sezon başlayan başarılı diziler arasında yer alıyor.

14-03-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar