Kızılcık Şerbeti’nde Veda

Kızılcık Şerbeti’nde Veda
Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlarda yer alan Kızılcık Şerbeti’nde beklenmeyen iki ayrılık yaşandı.

Gold Film tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz sezonun flaş yapımlarından olan Kızılcık Şerbeti Show Tv ekranlarında 2. Sezonuyla seyirciyle buluşmaya başladı. Dram ve aşk türünde ele alınan dizi Cuma akşamları yayınlanıyor ve ünlü oyunculardan oluşan kadrosuyla göz dolduruyor. Geçtiğimiz sezon aldığı reytinglerle kanalının en güçlü yapımları arasında yer alan dizinin ikinci sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katılırken dizinin castında yer alan bazı oyuncularla da yollar ayrılıyor. Hikaye gereği yaşanan bu ayrılıklara bir yedisi daha eklendi. Yeni yayın döneminde de kanalı Show Tv’nin yine elini güçlendiren en istikrarlı ve iddialı yapımı olmaya aday Kızılcık Şerbeti’nde iki oyuncuyla yollar ayrıldı. Dizide İhsan karakterine hayat veren Murat Tavlı ile Fatma karakterine hayat veren Feray Darıcı hikayeye veda ederek Kızılcık Şerbeti’nden ayrıldılar.

Şaşırtan Ayrılık

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve Cuma akşamları ekrana gelen Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’nde seyirciyi şaşırtan iki ayrılık yaşandı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve şu ana kadar oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Nilay’ın abisi İhsan karakteri ile Kıvılcım’ın yakın arkadaşı Fatma karakterine hayat veren Feray Darıcı ile yılar ayrıldı. Geçtiğimiz sezonun başarılı oyuncuları arasında yer alan ve hikayede kritik noktalarda yer alan iki ismin diziye veda etmesi seyirciyi oldukça şaşırtırken özellikle Murat Tavlı’nın canlandırdığı İhsan’ın diziden ayrılması şaşkınlıkla karşılandı. İhsan sevilen dizide Feyza Civelek’in canlandırdığı Nilay karakterinin abisi olarak hikayede yer alıyor. İki oyuncunun hikayeye veda etmesiyle dizide önümüzdeki bölümlerde nasıl gelişmelerin yaşanacağı şimdiden merak edilmeye başkandı.

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon başlayan ve aldığı reytinglerle bazı gruplarda gün birinciliğini elinde bulunduran ve Cuma akşamlarının en çok sevilen yapımları arasında gösterilen Kızılcık Şerbeti ikinci sezonunda da aynı günde yayınına devam ediyor. Cuma akşamlarının güçlü yapımlarından olan dizide Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Settar Tanrıöğen, Müjde Uzman ve Doğukan Güngör başrollerde yer alıyor. Dizi Cuma akşamları Show Tv ekranlarında saat 20.00’da ekrana geliyor.

18-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar