Kızılcık Şerbeti’ne sürpriz konuk

Kızılcık Şerbeti’ne sürpriz konuk
Güçlü kadrosu ve sağlam prodüksiyonu ile dikkat çeken Kızılcık Şerbeti dizisine güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah konuk oluyor.

Kızılcık Şerbeti Hangi kanalda yayınlanıyor? Kızılcık Şerbeti yönetmeni ve senaristi kim? Dizinin bestelerini kim yapıyor? Dizi oyuncuları ve karakterleri kim? Farah Zeynep Abdullah dizide hangi karakteri canlandıracak? Kızılcık Şerbeti’nin reytingleri nasıl seyrediyor? Kızılcık Şerbeti ile ilgili merak ettikleriniz yazımızda...

Kızılcık Şerbeti’ne sürpriz konuk

İkinci sezonuna fırtına gibi giren Show TV’nin Kızılcık Şerbeti büyük bir ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Yapımını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisine sürpriz bir isim misafir oluyor. Güçlü kadrosu ve sağlam prodüksiyonu ile dikkat çeken Kızılcık Şerbeti dizisine güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah konuk oluyor. Diziye bayıldığını ifade eden Farah Zeynep Abdullah Dilruba karakterine hayat verecek. Ketche lakablı Kırvavaç’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kızılcıl Şerbeti’nin bir bölümünde ünlü yıldız Farah Zeynep Abdullah Nursema’nın Amerika’dan gelen yakın arkadaşı Dilruba’yı canlandıracak. Son haftalarda Bihter filmi ile gündemde olan güzel oyuncu çok sevdiği Kızılcık Şerbeti dizisi’ne bir şekilde  konuk olarak katkıda bulunacak.

Yapımcı Faruk Turgut

İlk olarak 28 Ekim 2022 tarihinde Show TV ekranlarında izleyiciye merhaba diyen dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’den oluşan İstanbul Yazı Ekibi kaleme alıyor. Duygusal dram tarzındaki dizinin bestelerini Zeynep Alasya, Caner Özkan, Ertan Özkan, Serkan Ölçer ve Ece Ölçer yapıyor. Son olarak 40. Bölümü izleyici ile buluşan dizinin reytingleri önceki sezona göre daha iyi bir seyir izliyor. Yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı dizinin gösterim süresi yaklaşık 130 dakikayı buluyor. 

Oyuncular ve karakterleri

İlgi çekici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde sıralanıyor : “Barış Kılıç     Ömer Ünal, Evrim Alasya             Kıvılcım Arslan, Sıla Türkoğlu      Doğa Korkmaz, Sibel Taşçıoğlu              Pembe Ünal, Müjde Uzman      Alev Arslan, Settar Tanrıöğen Abdullah Ünal, Doğukan Güngör                Fatih Ünal, Ceren Yalazoğlu Karakoç       Nursema Ünal, Aliye Uzunatağan Sönmez Arsla               , Feyza Civelek                Nilay Ünal, Emrah Altıntoprak   Mustafa Ünal, Serkan Tınmaz    Umut Kıraç, Rahimcan Kapkap  Metehan Ünal, Selin Türkmen             Çimen Arslan, Özlem Çakar        Sevilay, Yiğit Kirazcı Rüzgar, Soydan Soydaş        Kayhan Korkmaz, Sevim Erdoğan               Leman, İlkay Akdağlı      Hamdi, Gülay Gür, Berkay Akdemir İbrahim       , Vurgun Adalayı              Yusuf, Kayra Şenocak              Ertuğrul, Gizem Yanık    Mihri, Aysun Demir Kurtuldu Neslihan, Bahtiyar Memili               Zülkar, Ebru Destan                Helin, Farah Zeynep Abdullah   Dilruba .”

26-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar