Kızılcık Şerbeti'nin kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu

Kızılcık Şerbeti'nin kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu
Show Tv ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezonun flaş yapımlarından olan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara gelmeye devam eden Kızılcık Şerbeti Show Tv ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olmayı sürdürüyor. Cuma akşamlarının en çok seyredilen yapımları içinde yer alan ve Gold Film tarafından hazırlanan dizi geçtiğimiz sezon özellikle RTÜK’le olan mahkemelerle gündeme gelmişti. Muhafazakar bir aile ile modern ve geniş düşünen bir ailenin akrabalığı ve bu akrabalığın getirdiği sorunlar üzerine bina edilen dizinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırvavaç yer alıyor. Kadrosunda birbirinden yetenekli ve ünlü isimlerin yer aldığı dizinin castına son olarak yeni isimler dahil oldu.

Kızılcıl Şerbeti başladı

Gold Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında Cuma akşamları seyirciyle buluşan Kızılcık Şerbeti geçtiğimiz sezonun başarısının ardından bu sezonda aynı başarıyı yakalamak için sezonu açtı. Yayınlanan yeni bölümlerde yine oldukça iddialı olduğunu ortaya koyan dizinin kadrosuna yaz arasında ve yayına başladıktan sonra yeni isimler katılmaya devam ediyor. Gold Film tarafından hazırlanan dizinin kadrosuna katılan yeni oyuncular arasında, Kayra Şenocak, Bahtiyar Memili, Gizem Yanık, Aysun Demir Kurtuldu dahil oldu. Cuma akşamlarının en çok seyredilen dram türündeki dizisi Kızılcık Şerbeti seyirci tarafından çok sevilirken aldığı reytinglerle de kanalını ve yapım şirketini sevindiriyor. Kadroya yeni katılan isimlerden özellikle Kayra Şenocak’ın canlandıracağı Ertuğrul İslamoğlu karakterinin yeni sezona damgasını vurması beklenirken bu karakterle özellikle Nursema ile yakın bir ilişki içinde olacak. Dizinin bir diğer yeni katılanı Bahtiyar Memili ise Zülkar karakterine hayat verecek ve Ünal ailesine girmek için türlü oyunlar içinde yer alacak.

Kızılcık Şerbeti oyuncuları kimler?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve 2. Sezonu ile seyirci karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti Cuma akşamları ekrana geliyor. Gold Film tarafından hazırlanan dizinin kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan isimler arasında, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Kayra Şenocak ve Batiyar Memili yer alıyor. Kızılcık Şerbeti her Cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

23-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar