Klasikleşen O Ses Türkiye Yılbaşı Programında Hangi Ünlüler Olacak?

Klasikleşen O Ses Türkiye Yılbaşı Programında Hangi Ünlüler Olacak?
Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 Özel yayınında ünlüler geçidi yaşanacak. Peki O Ses Türkiye yılbaşı gecesine hangi ünlüler katılıyor? İşte cevabı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok severek takip ettiği O Ses Türkiye yarışma programında heyecan her geçen bölüm artıyor. Yarışmanın takım seçmeleri bölümlerinin artık bitmek üzere olduğu bu son haftalarda jüri üyeleri artık takımlarını büyük ölçüde tamamlamanın verdiği rahatlıkla yarışmacı adayları konusunda ince eleyip sık döşemeye başladılar.

O Ses Türkiye yarışmasında takım seçme heyecanlarının yanı sıra bu son günlerde yılbaşında programa konuk olacak ünlülerin kim olduğu da heyecanla beklenmeye başlandı. Yılbaşına yaklaşılırken O Ses Türkiye Yarışma programına katılacak ünlüler belli oldu ve kim oldukları sosyal medyada konuşulmaya başlandı. İşte O Ses Türkiye’nin yılbaşı 2020 Programına katılacak ünlüler!

O Ses Türkiye’de Ünlüler Geçidi!

Tv ( ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeliğini Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan gibi ünlülerin oluşturduğu ve her bölümü birbirinden heyecanlı geçen yarışma programının klasikleşen yılbaşı özel programına katılacak ünlüler belli oldu. Her sene yeni yıla girilirken O Ses Türkiye’de yarışmaya katılan ve seslendirdikleri şarkılarla hem jüri üyelerini hem de seyirciyi şaşırtan ünlüler bu senede çok konuşulacak gibi görünüyor.

31 Aralık Salı akşamını 1 Ocak Çarşamba gecesine bağlayan gece 2019 senesinin bitecek olması ve 2020 yılının başlayacak olması dolayısıyla O Ses Türkiye Özel programı yayınlanacak. Programda, Afra Saraçoğlu, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Şükrü Yıldız, Tuvana Türkay, İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Bergüzar Korel, Fırat aydınus, Max Kruse ve Danilo Zanna gibi ünlüler yer alacak.

Çekimler Bitti Yayın Bekleniyor!

O Ses Türkiye 2020 yılbaşı özel bölümünde yarışacak ünlülerin belli olması ve çekimlerin yapılıp bitmesiyle birlikte seyirci tarafından yılbaşı gecesi sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı program daha şimdiden sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alırken yarışmanın sonucu da şimdiden merak edilmeye başlandı. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yapacağı program için bütün hazırlıklar bitti. Geçtiğimiz yılbaşı gecesinde de aynı formatta yapılan program çok ses getirmiş ve seyirci tarafından beğeniyle seyredilmişti. O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı gecesi özel programı Tv 8 ekranlarında 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan akşam yayınlanacak.

25-12-2019
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar