Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Afilli Aşk dizisinde!

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Afilli Aşk dizisinde!
Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran oyuncu Ayşegül Çınar Kanal D dizisi Afilli Aşk ta! Çınar kadrosuna katıldığı dizide hangi rolü canlandıracak?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Özge Özberk ve Altan Erkekli gibi isimlerin paylaştığı Afili Aşk dizisine yeni bir isim ekleniyor. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'da iki sezon Lila karakterini canlandıran ve bu sezon diziye veda ederek karakterini bir başka oyuncuya devreden Ayşegül Çınar, Afilli Aşk'ta! Çok yakında Afili Aşk kadrosunda göreceğimiz oyuncunun dizide üstleneceği rol ise belli değil. Genç oyuncu Ayşegül Çınar'ı yakından tanıyalım.

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

1999 yılında Antalya'da doğan genç oyuncu Ayşegül Çınar küçük yaşlardan beri oyuncu olmak istemiştir. Birçok oyuncunun eğitim aldığı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde yaşamıştır. Burada iki sezon Halit Argun'un (Talat Bulut) kızı Lila Argun karakterine hayat veren Ayşegül Çınar, geçtiğimiz sezon sonu diziden ayrılmıştır. Aynı karakteri oynamak üzere yerine başka bir oyuncu gelmiştir. Genç oyuncu şimdi ise ikinci deneyimi olacak olan Afili Aşk dizisinin hazırlıklarına başlamıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanacak romantik komedi dizisindeki rolü ise henüz belli değildir. 

AFİLİ AŞK HİKAYE

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

24-12-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar