'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi!

'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi!
'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi! Songül Karlı eski eşi ile ilgili açıklama yaptı.

Türk Halk Müziği sanatçısı Songül Karlı, hakkında yapılan iddialara karşılık yanıt verdi. Songül Karlı'dan çarpıcı açıklamalar. 'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi! Songül Karlı, Mediha Ersoy' un yuvasını mı yıktı? Songül Karlı, Metin Yüncü ile mi birlikte? İşte Songül Karlı ile ilgili tüm detaylar.

Sanatçı Songül Karlı ile ilgili ortaya çıkan iddialar magazin dünyasının gündemine oturdu. 7 yıllık evliliğine son veren Songül Karlı ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Songül Karlı'nın boşandığı Metin Yüncü' nün eski eşi Mediha Ersoy, Songül Karlı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi!

'Kocamı elimden aldı' sözlerini kullananın Mediha Ersoy'un iddialarına karşılık Songül Karlı'dan açıklama geldi. İşte Mediha Aksoy' un iddiası;
Bir canlı yayın programına katılan Medi Aksoy, 'Aile dostumuzdu. Ailecek sohbet ederken bile benim eşime bakışları farklıydı. Bana mesaj geldi. 'Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor' yazıyordu. Konduramadım. Biz evliyken birlikteliklerine devam etmişler. İnanmadım ama araştırdım, o mesajı atan abisi çıktı. Ya abisi attı ya kendisi, bence Songül Karlı'ydı.' sözlerini kullanmıştı.

Bu iddialara karşılık Songül Karlı ise sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda,
'Bir TV programında kamuoyunu aldatmaya yönelik algı çalışmalarına itibar etmediğimizi, söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını beyan eder, şüphaliler Metin Yüncü ve Mediha Gülcan Ersoy'a karşı Beykoz Aile Mahkemesi'nden 'koruma kararı' alındığını bildirmek isteriz. ' notunu düştü.
Metin Yüncü ile reyting için evlendim demişti

Eski eşi Metin Yüncü ile reyting için evlendiğini ve eski eşi yüzünden tüm mal varlığını kaybettiğini söyleyen şarkıcı,' Yaptığımız program bir kere 89'uncu olunca yapımcılar geldi, 'Artık evleneceksin' dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi, 40 kere kolilerini kapıya koydum' dedi.

Metin Yüncü kimdir?

2009 yılında dünyaya gelen Metin Yüncü, 2012 yılında Songül Karlı ile evlenmişti. Çiftin bu evlilikten bir çocukları bulunmakta.

27-02-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar