Songül Karlı’dan inanılmaz değişim!

Son zamanlarda moda olan iple yüz gerdirme tekniğini yüzüne uygulatan Songül Karlı estetik sonrası 20 yaş birden gençleşerek bambaşka biri haline geldi

Songül Karlı'nın son görüntüsü şaşırttı!

Seda Sayan'ın izinden giderek 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Songül Karlı bir kez daha takipçilerini ikiye böldü

Gelinim Mutfakta Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında? Gelinim Mutfakta canlı izle. Gelinim Mutfakta Songül Karlı izle.

Gelinim Mutfakta programının sunucusu nihayet belli oldu

Sürekli el değiştiren, çeşitli çözüm öneriler getirilen Gelinim Mutfakta programı sonunda sunucusuna kavuştu. Demet Akalın'ın yerine gelecek isim belli oldu ve ilk tanıtımı yapıldı

Songül Karlı'nın paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Kçok yönlü kişiliği ve kendine has müzik anlayışıyla hatırı sayılır bir takipçisi bulunan Songül KArlı yine kendinden söz ettirmeyi başardı.

'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi!

'Kocamı elimden aldı' iddialarına karşı Songül Karlı'dan açıklama geldi! Songül Karlı eski eşi ile ilgili açıklama yaptı.

Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim

Ünlü türkücü Songül Karlı yaptığı açıklamalarla magazin basınında bir anda gündem oldu. Songül Karlı reyting uruna evlilik yaptığını açıkladı.

Songül Karlı Gözyaşlarına Boğuldu!

Ünlü türkücü Songül Karlı bugün basın toplantısı düzenledi ve anlattıklarıyla herkesi şoke etti. Karlı yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü Yıldız Müge Anlı’nın Programına Konuk Oluyor!

Ünlü Türkücü Songül Karşı eşiyle olan sorunlarından dolayı Müge Anlı İle Tatlı Sert Programına çıkacağını açıkladı. İşte Songül Karlı’nın ifadeleri!