Emel Müftüoğlu’ndan “Yaşı gelenler Müziği Bıraksın” Sözlerine Açıklama

Emel Müftüoğlu’ndan “Yaşı gelenler Müziği Bıraksın” Sözlerine Açıklama
Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu daha önce söylediği yaşı gelenler müziği bırakmalı sözlerine açıklık getirdi ve bu sözlerle kimleri kastettiğini belirtti.

Magazin basınında ve sosyal medyada bugünlerde yaşı gelenlerin müziği bırakması ile ilgili konuşmalar ve bu konu üzerinde yorumlar yapılmalar ve yazılıp çizilmeler devam ediyor. Daha önceki bir röportajında “yaşı gelenler müziği bıraksın” ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu’nun bu sözleri bir anda müzik piyasasını ve magazin dünyasını karıştırdı. Şarkıcının bu sözlerle kimi kastettiği konusunda anlaşmazlık çıkarken kimileri Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’ı mı kastettiğini sormaya başladı. Bu konuda çok değişik söylentiler çıkarken geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu ise bu sözlerine açıklık getirdi ve kimi kastedip kastetmediğini açıkladı. İşte Emel Müftüoğlu’nun o çok tartışılan sözlerine getirdiği açıklama.

Emel Müftüoğlu Sözlerine Açıklık Getirdi!

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu geçtiğimiz gün kendisi gibi şarkıcı kızı Çağrı Müftüoğlu’yla birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü şarkıcı fizik tedavisi için bir kliniğe geldiğini belirtirken daha önce bir röportajında söylemiş olduğu “yaşı gelenler müziği bıraksın” şeklindeki sözlerine de açıklık getirdi. Son günlerde magazin basınında ve sosyal medyada şarkıcının bu sözleri uzun süre tartışılmıştı. Emel Müftüoğlu’nun bu sözleriyle kimden bahsettiği konuşulmuş ve birçok isim ortaya atılmıştı. Nişantaşı’nda magazin muhabirlerince görüntülenen ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu bu konuda söylediği sözlerin yanlış anlaşıldığını belirterek “yaşı gelenler müziği bırakmalı” şeklindeki sözlerine açıklık getirdi. Özellikle bu sözlerle Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’ı kastettiği düşünülen Emel Müftüoğlu bu sefer açıklamasında net ifadelere yer verdi.

O Sözleriyle Kimi Kastetti?

Ünlü Şarkıcı Emel Müftüoğlu “yaşı gelenler müziği bırakmalı” şeklindeki sözlerine açıklık getirdi. Nişantaşı’nda fizik tedavisi için bir kliniğe giderken görüntüleyen muhabirler ünlü isme daha önceki sözlerini hatırlattılar. Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu ise sözleriyle Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’ı kastetmediğini ifade ederek “ben o açıklamada Ajda Pekkan ya da Sezen Aksu’yu kastetmedim. Müziği bırakması gerek kişilerin genç nesle kendini aktaramayan şarkıcılar olduğunu söyledim. Yoksa Ajda ve Sezen mevzubahis bile olamaz. Onlar çoğu engeli aşmış, hala üretim yapan insanlar” ifadelerini kullandı. Böylece magazin basınını uzun süre meşgul eden sözler en yetkili ağız tarafından açıklığa kavuşturulmuş oldu.

27-02-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar