Kuaförüm Sensin'de Bu Hafta Kim Elendi? (03 Ocak Cuma)

Kuaförüm Sensin'de Bu Hafta Kim Elendi? (03 Ocak Cuma)
Show Tv'de hafta içi her gün izleyici ile buluşan ve kendine güvenen kuaför ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte detaylar!

Show Tv ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan ve seyirci tarafından çok sevilen reytingleri oldukça iyi durumda olan yarışma programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta da gerilim ve heyecan zirvedeydi. Kendine güvenen ve en iyi olduğu konusunda iddialı olan kuaför ve makyözlerin kendi aralarında yarıştığı ve her hafta bir takımun elendiği ve yerlerine yeni bir takımın yarışmaya dahil olduğu yarışmanın bu hafta elenen ve haftanın büyük ödülü olan 10 bin lirayı kazanan takımı belli oldu. Oldukça heyecanlı bir haftanın sonunda yarışmaya veda eden takım büyük üzüntü yaşarken kazanan takım ise oldukça mutluydu. Uzun süredir programda yer alan ve jüri tarafından oldukça başarılı bulunan takımın yarışmaya sürpriz bir şekilde veda ettiği bu haftanın kaybedeni ve kazananı kim oldu? İşte cevabı!

Kuaförüm Sensin'de Bir Hafta Daha Bitti! Peki, Kim Elendi?

Show Tv'nin başarılı programı Kuaförüm Sensin'de bir hafta daha sona erdi. Gözde Kansu'nun sunuculuğunu yaptığı Kuaförüm Sensin'de bu hafta (03 Ocak Cuma) kim elendi, kim birinciliğe uzandı? Gerilim, heyecan, rekabet ve kavganın bolca olduğu yarışma programının bu hafta en başarılı takımı ve elenerek programa veda eden takımı belli oldu. Program hem yarışmacıların kendi aralarında verdikleri oylar ve hem de jürinin verdiği oylarla takımların puanları ortaya çıktı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı hafta sonunda yarışmanın bu hafta en düşük puanını toplayan takımı Tayfun ve Serap oldu ve ikili yarışmaya veda etti.

Uzun süredir programda yer alan ikilinin yarışmaya veda etmesi herkesi şaşırtırken yarışmacı kuaför tayfun Ateşoğlu'nun telefonda görüntülü olarak annesiyle konuşması sırasındaki duygusallığı ve gözyaşlarına hakim olamayışı herkesi üzdü. Haftanın sonunda toplamda aldıkları 72 puanla bu haftanın en düşük puanını alan Tayfun Ateşoğlu ve arkadaşı Serap Varol böylece yarışmaya veda ettiler.

Haftanın Birincisi Kim Oldu? 

Kuaförüm Sensin'de 03 Ocak Cuma gününün elenen ismi Tayfun ve Serap olarak ortaya çıkarken haftanın kazananı ve haftanın büyük ödülü olan 10 bin lirayı kazananı ise Taner ve Aslı Oldu. İkili toplamda 108 puan alarak haftanın birincisi olmayı başardı. Ayrıca yarışmanın jüri üyeliğine bu hafta Tuğba özay'da dahil olarak izleyicileri heyecanlandırdı. 

03-01-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar