Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? (15 Kasım Cuma)
Show Tv'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte 15 Kasım Cuma günü yarışmaya veda eden o isim..

Kuaförüm Sensin'de rekabetli geçen bir hafta daha geride kaldı. Yarışma programlarını yakından takip eden izleyiciler 15 Kasım Cuma günü kimin elendiğini araştırmaya başladı. Peki geçen bir haftanın sonunda yarışmaya veda eden kim oldu? Yarışmaya bir çift veda ederken büyük ödülün sahibi kim oldu? 

Güzel oyuncu ve sunucu Gözde Kansu'nun sunumu ile Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması hız kesmeden devam ediyor. Kuaförüm Sensin'de zorlu bir hafta daha geride kaldı. Kıyasıya bir mücadele içerisine giren yarışmacılar bir hafta boyunca ellerinden gelenin daha fazlasını gösterdi. Fakat bu haftanın sonunda yarışmaya veda eden bir isim oldu. 15 Kasım Cuma günü yaşanan final heyecanı izleyiciyi ekran başına kilitledi. 15 Kasım’da Kuaförüm Sensin’de kim eleneceği ve puan durumu belli oldu mu? Kuaförüm Sensin’de bu hafta yarışmacı kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için verdiği mücadelenin sonunda kazanan isim kim oldu? Kuaförüm Sensin'e veda eden çift kim oldu? İşte puan durumu ve elenen yarışmacılar..

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

12 Kasım Salı günü

Koray ve Sevil : 20 puan

Bilal ve Buse : 19 puan

Veli ve Neslihan : 17 puan

Sevcan ve Melek :15 puan

13 Kasım Salı

Sevcan ve Melek : 23 puan

Koray ve Sevil : 21 puan

Bilal ve Buse : 19 puan

Veli ve Neslihan : 17 puan

14 Kasım Çarşamba

Koray ve Sevil : 9 puan.

Veli ve Neslihan : 22 puan aldılar.

15 Kasım Cuma günü Kuaförüm Sensin'de elenen isim!

Show Tv ekranlarında bugün yayınlanan final bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkan Kuaförüm Sensin yarışmasına veda eden isim belli oldu. Bir hafta boyunca yapılan saç ve makyajların değerlendirmesi sonucunda alınan puanlar ile haftanın kazananı kim oldu? Melek ve Sevcan çifti yaptıkları saç ve makyajlarla haftayı birinci olarak tamamladı. 15 Kasım'da bir hafta boyunca en düşük puanı alan Koray ve Sevil çifti yarışmaya veda eden isim oldu. Bakalım yeni hafta yarışmacıları kim olacak? 

15-11-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar