Kuruluş Osman 6. Bölüm izle

Kuruluş Osman 6. Bölüm izle
Kuruluş Osman 6. Bölüm İzle; Atv'nin başarılı dizisi Kuruluş Osman 25 Aralık Çarşamba yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümü tek parça izlemek için detaylar!

Kuruluş Osman 6. Bölüm izle; Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde Atv ekranlarında yayınlanan, başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi 25 Aralık Perşembe 6. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler 'Kuruluş Osman tek parça izle' araması yapıyorlar. Kuruluş Osman son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde Osman Bey zehirlenen Bala Hatun'u kurtarabilmek için elinden geleni yapmıştı. Dizininin bölüm finalinde ise Bala Hatun Osman Bey’e kendisini babasından istemesini söyleyerek Osman Bey’i heyecanlandırmıştı. Yannis'in esiri olan Edebalı'nın kızı Bala Hatun, Osman tarafından kurtarılmıştır. Buna karşın kanında zehir vardır ve panzehir yalnızca Yannis'te bulunmaktadır. Osman ise Dündar Bey'in oğlu Batur'u bıçaklaması sebebiyle girdiği kafesli çadırdan kaçar ve Dündar Bey ile bir yüzleşme yaşar. Peki ikilinin bu yüzleşmesi obayı nasıl etkileyecek? Osman, ölmek üzere olan Bala Hatun'un ihtiyaç duyduğu panzehiri bulup hayatını kurtarabilecek midir? Tüm bunlar Kuruluş Osman dizisinin bu akşam yayınlanacak 5. bölümü ile birlikte cevap bulacak. 

Kuruluş Osman dizisinin konusu ne?

Kuruluş Osman dizisi, TRT 1'den ekrana gelen Diriliş Osman dizisinin devamı niteliğinde. Ertuğrul Bey hayatını kaybetmiştir, onun boşluğunu doldurmak ise oğlu Osman'a kalacaktır. Babasının ölümü sonrası beylik rolünü üstlenmek  işi hiç kolay değildir. Önünde aşılması gereken zorlu yollar vardır. Kuruluş Osman dizisi, Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu olan Osman'ın beyliğe giden ve sonrasında kuruluşa uzanan o süreci anlatmaktadır. 

ATV'den ekrana gelen Kuruluş Osman dizisi 18 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00'da yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı Ürün, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak, Abdul Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Burcu Arslan, Serhat Onat, Uğur Aslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınoğlu, Seda Yıldız, Eren Vurdem, Abidin Yerebakan ve Burak Sarımola yer alıyor.

26-12-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler