Kuzey’in Oğlu Final Yapıyor

Kuzey’in Oğlu Final Yapıyor
Star Tv ekranlarında yayınlanan nadir programlardan olan Kuzey’in Oğlu Volkan Konak adlı müzik eğlence programı hakkında final söylentileri başladı!

Dizilerden yer geçilmeyen televizyonlarda zaman zaman yayınlanan televizyon programları ne yazık ki seyirciden beklenen karşılığı bulamıyor. Çok yıllar önce müzik, eğlence programlarının en çok seyredilen yapımların olduğu televizyon kanallarında zamanla bu durum değişti ve televizyon programlarının yerini dramalar aldı. Diziler kanallara öylesine hakim oldu ki prime time dışında gün içinde de diziler yayınlanmaya ve programlara yer kalmamaya başladı. Bu sezon Star Tv ekranlarında dizilerin yanı sıra yayınlanmaya başlayan müzik eğlence programları bu durumu değiştirmek için bir adım olarak görüldü. Ancak ne yazık ki kanalda yayınlanan bu programlar ilk bölümlerde ilgi çekse de sonraları seyirciden beklenen karşılığı göremedi. İbo Show, Kuzey’in Oğlu Volkan Konak bu yapımlardan oldu. Kanal reytinglerde bekleneni karşılayamayan Kuzey’in Oğlu Volkan Konak adlı müzik eğlence programını yayından kaldırmayı ciddi ciddi düşünmeye başladı.

Finale Gidiyor

Star Tv ekranlarında ünlü şarkıcı Volkan Konak tarafından hazırlanıp sunulan Kuzey’in Oğlu Volkan Konak adlı müzik eğlence programı için kanal ve yapımcı tarafından final kararı alınması gündemde. Reytinglerde bekleneni karşılayamayan ve kanalın en az reyting alan yapımlarından biri olan Kuzey’in Oğlu Volkan Konak programı için final kararı alınacağı kulislerde sık sık konuşulmaya başlandı. Her ne kadar henüz resmi bir karar açıklanmasa da ne yazık ki programın düşük olan reytinglerinin böyle bir kararı aldırmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Program başladığı günden itibaren ne yazık ki beklentilerin altında bir reyting alarak hayal kırıklığı oluşturmuştu.

Şevval Sam Konuk Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanan müzik eğlence programı Volkan Konak’ın sunumuyla ve sevilen şarkılarıyla ekrana geliyor. Her hafta stüdyoya aldığı konuklarla seyircinin neşeli ve eğlenceli anlar geçirmesini hedefleyen programda birbirinden ünlü isimler, birbirinden çok sevilen parçalarıyla seyirci karşına çıkıyor. Programın son bölümünde ise ünlü isim Şevval Sam konuk oldu. Şevval Sam seslendirdiği parçalarla seyircinin kulağının pasını silerken program oldukça renkli ve eğlenceli geçti. Ünlü isimlerin seslendirdiği parçalar ve Şevval Sam’ın Karadeniz parçaları herkesi büyülerken program hakkında çıkan final iddiaları ise seyirciyi üzdü.

 

06-06-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar