Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın, diziyi ve rolünü anlattı

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın, diziyi ve rolünü anlattı
Performansıyla Masumiyet dizisinin başarılı olmasında büyük rol oynayan Deniz Işın, tatil yapma fırsatı bulamadan yeni projesi Leyla ile Mecnun için çekimlere başladı.

Yayınlandığı günlerde fenomen olan ve günümüzde tekrar çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin Leyla'sı Deniz Işın, diziyi ve rolünü anlattı. Hayranları merak ediyor, ünlü oyuncu Deniz Işın nasıl Leyla oldu? Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın kimdir? Şimdi detaylar

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın, diziyi ve rolünü anlattı

İrem karakteriyle yer aldığı Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından, efsane dizi Leyla İle Mecnun kadrosuna dahil olan Deniz Işın, hayranlarını sevindirdi. Hürriyet'e verdiği röportajda kendini ve can vereceği 'Leyla' karakterinden bahseden oyuncu, Leyla rolünü nasıl aldığını şöyle anlattı: "Birkaç günlüğüne İzmir’e gitmiştim. Benim üniversitede akademik geçmişim de var. Devam eden arkadaşlarımı ziyarete gitmiştim. Telefon gelip bana “Leyla oldun.” dediklerinde çok şaşırdım. Yıllardır benimle olan yakın arkadaşlarımın yanında haberi almam da güzel oldu. Rolü aldıktan sonra ben hep kendi kendime “Evet, bu karakter çok ağır bir yük ama sen sadece işini çok iyi yapan insanlarla çalışma fırsatı yakaladın. Bunu nasıl değerlendirdiğin önemli. Gerisini çok fazla düşünme.” dedim. O panik kısmını bastırıyorum, tatlı bir heyecana dönüşüyor." 

Leyla hayatımın her alanında

Performansıyla Masumiyet dizisinin başarılı olmasında büyük rol oynayan Deniz Işın, tatil yapma fırsatı bulamadan yeni projesi Leyla ile Mecnun için çekimlere başaldı.  Bu rolde olduğu için mutlu olduğunu belirten Işın, duygularını şu cümlelerle dile getirdi: "Çok mutlu oldum ve sevinçle karşıladım. Hem kariyer olarak inanılmaz insanlarla çalışma fırsatım oluyor hem de tanıştığım andan itibaren hiç dışarıda hissetmedim. Baya öyle Leyla oldum, geziyorum. Kafam da Leyla şu anda. Çok anlayamıyorum, ne oluyor ne bitiyor diye. Evet, gerçekten buradayım hissini yaşıyorum." 

Deniz Işın Kimdir?

1993 İzmir doğumlu güzel oyuncu Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur. İnstagram ve Scorp gibi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlandığı videoları ve yaptığı taklitler ile geniş hayran kitlesine ulaşan Deniz Işın, oyunculuk kariyerine Her Yerde Sen dizisinde canlandırdığı Merve karakteri ile başladı. Ardından Masumiyet dizisinde İrem karakteriyle tanınan Deniz Işın, önümüzdeki sezon Leyla İle Mecnun dizisinde rol alacak.

07-07-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar