Magazin D'nin yeni sunucusu belli oldu!

Magazin D'nin yeni sunucusu belli oldu!
Magazin dünyasından özel haber ve röportajlarla en çok izlenen programlardan olan Magazin D'nin sunucusu değişti. Magazin D'yi sunacak yeni isim ise belli oldu.

Kanal D'de yayınlanan magazin programı Magazin D'de sunucu değişikliği yaşandı. Ekranların en çok izlenen magazin programlarından biri olan Magazin D'yi artık Ezgi Avcı sunacak. Magazin dünyasından en yeni haberler, çok konuşulacak görüntüler ve röportajlarla çok sevilen Magazin D, cumartesi ve pazar günleri yayınlanıyor. Magazin sevenlerin hafta sonlarını renklendiren Magazin D'yi 2 Ocak 2021'den (yarın) itibaren sunacak isim Ezgi Avcı oldu.

Magazin D'ye yeni sunucu

Magazin D programı yaptığı haberler ve röportajlarla ünlülerin dünyasını evlerinize getiriyor. Haftasonu yayınlanan programda bir birinden özel görüntüler eşiliğinde en güncel ve haftaya damga vuran magazin olayları eğlenceli bir sunumla veriliyor. Magazin D programı daha önce güzel sunucu Aslı Turanlı tarafından sunuluyordu. İmajı ve sunumuyla dikkat çeken Aslı Turanlı'nın yerine bir başka başarılı isim Ezgi Avcı geldi. Yeni yıla yenilikle giren Magazin D'de artık Ezgi Avcı olacak.

En güncel magazin haberleri Magazin D'de

Ekranları renklendiren özel haberlerle haftasonlarına eğlence getiren Magazin D yeni yıla yeni ekran yüzüyle girdi. Ezgi Avcı 2 Ocak itibariyle Kanal D ekranlarından seyirciyle buluşacak. Magazin dünyasından en son haberleri bulabileceğiniz Magazin D hafta sonu sabahları saat 9:45'te yayınlanıyor. Eğlenceli ve renkli sabahlara Kanal D ekranlarında artık Ezgi Avcı ile başlayabilirsiniz. Özel röportajlar, ünlülerin hayatları, en yeni dizi ve magazin haberleri Ezgi Avcı sunumuyla ekrana gelecek.

Ezgi Avcı Kimdir?

Kanal D'de yayınlanan sevilen magazin programı Magazin D'yi Aslı Turanlı'nı yerine artık Ezgi Avcı sunacak. Ezgi Avcı 1995 yılında İstanbul'da doğdu. Tv8'de yayınlanan Survivor yarışmasına katılan Ezgi Avcı kısa sürede Türkiye'nin tanıdığı isimlerden biri olmayı başardı. Avcı, Miss Turkey yarışmasında 2013 yılında 3. olmuştu. Sempatik tavırları ve güzelliği ile dikkat çeken Ezgi Avcı daha önce de yine Kanal D'de yayınlanan Set Extra isimli programı sundu. Ezgi Avcı yeni yılda Magazin D ile seyirci karşısında olacak.

01-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar