Maraşlı Dizisinin Başrol Oyuncusu Burak Deniz Koronavirüse Yakalandı

Maraşlı Dizisinin Başrol Oyuncusu Burak Deniz Koronavirüse Yakalandı
Maraşlı Dizisinin genç ve başarılı oyuncusu Burak Deniz’in yapılan covid – 19 test sonucunun pozitif çıktığı ve oyuncunun evinde tedavisine başlandığı açıklandı.

Koronavirüsün etkisi tüm dünya ve ülkemizde devam ediyor. Hayat her şeye rağmen akıp gidiyor ve insanlar ellerinden geldiğince tedbirlerini alarak hayatlarını normal bir şekilde devam ettirmeye çalışıyor. Her sektörde sekteye uğrayarak da olsa çalışmalar sürüyor. Aynı şekilde dizi ve film sektöründe de tüm dünyada ve ülkemizde tedbirler alınarak çekimler yapılıyor. Ancak ne yazık ki zaman zaman setlerde koronavirüs vakarına rastlanıyor. Oyuncular, ya da set çalışanları bu salgına yakalanıyor ve bunun üzerine de setlerde gereken tedbirler alınıyor. Koronavirüse yakalanan oyuncu ya da çalışan karantinaya alınıyor ve tedavisine başlanıyor. Atv’de bu sezon başlayan ve seyircinin severek izlediği dizilerden biri olan Maraşlının başrol oyuncusu 29 yaşındaki Burak deniz’de ne yazık ki koronavirüse yakalandı. Tedavisine başlanan ve evinde karantinaya alınan oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Burak Deniz Koronavirüse Yakalandı

Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu Burak deniz’in yapılan covid – 19 testinin pozitif çıktığı açıklandı. Maraşlının çekimlerine ara veren ve evinde karantinaya giren oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken oyuncunun setteki partneri Alina Boz’un covid – 19 test sonucunun ise henüz belli olmadı öğrenildi. Geçen sene koronavirüse yakalanan Alina Boz hastalığı evinde dinlenerek ve tedavi görerek atlatmıştı. Şu sıralar Didem Soydan ile aşk yaşayan ve magazin ve sosyal medya gündeminde fazlasıyla yer alan ünlü oyuncu Burak Deniz geçtiğimiz günlerde maskesiz bir şekilde görüntülenmişti. Ünlü oyuncu sorulan sorulara “kısa mesafe olduğu için maske takmadım” şeklinde cevap vermiş daha sonra bir markete girerek alışveriş yapmaya başlamış ve bu sırada maskesini takmıştı. Maraşlı dizisiyle başarılı bir sezon geçiren ünlü oyuncuya bizde geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve sağlığına biran önce kavuşmasını temenni ediyoruz.

Burak Deniz Kimdir?

20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak deniz ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk yapmak isteyen Burak Deniz bunun için gereken eğitimleri almış ve b u güne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Ünlü oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır. Bizim Aile, Arada, Aşk Laftan Anlamaz, Tatlı Küçük Yalancılar, Medcezir, Kaçak, Sultan, Kolej Günlüğü.

02-04-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar