MasterChef Barbaros Yoloğlu evlendi

MasterChef Barbaros Yoloğlu evlendi
Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye’nin geçtiğimiz dönem yarışmacılarından olan Barbaros Yoloğlu dünya evine girdi.

Şu sıralar Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve aldığı reytinglerle kanalın en çok izlenen yapımı olmayı başaran fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye seyircinin ekran başına bağlanmasını sağlıyor. Program bu sezon All Star olarak ekrana gelirken geçtiğimiz dönemlerde programda yarışmacı olarak yer alan ve yaptığı yemeklerle şeflerin büyük beğenisini ve takdirini kazanan yarışmacı Barbaros Yoloğlu uzun süredir birlikte olduğu ve aşk yaşadığı sevgilisi Şule İdil Aydın ile nikah kıyarak dünya evine girdi. Ailesi, sevenleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen görkemli düğünle evlenen Barbaros Yoloğlu ve Şule İdil Aydın düğünde beyaz gelinlik ve beyaz damatlık giydi. MasterChef yarışmacısı Barbaros Yoloğlu’nun nikah şahitliğini ise MasterChef Türkiye’de birlikte yarıştığı ve en büyük rakibi olan ve o sezonun birincisi olan Serhat Doğramacı yaptı.

Düğün Arabasını Eray kullandı

MasterChef yarışmacısı Barbaros Yoloğlu ve sevgilisi Şule İdil Aydın’ın nikah töreni ve düğünleri tam anlamıyla masallardaki gibi oldu. Ünlü ismin nikah şahitliğini yarışmadan rakibi ve arkadaşı serhat Doğramacı yaparken yine yarışmadan bir diğer arkadaşı Eray ise çiftin düğün alanına gidecekleri arabayı kullandı. Yarışma sırasında kilolarıyla dikkat çeken Barbaros Yoloğlu’nun son üç yılda oldukça zayıfladığı görülürken ünlü yarışmacı sosyal medya hesabından düğünle ilgili paylaşımlarda bulundu. Gelin arabasını kullanan aynı dönemin yarışmacılarından Eray ise yaptıklarıyla ilgi odağı oldu. Eray düğünde gelin çiçeğini alabilmek için tüm konukları devirerek ortaya atladı ve ardından soyunup düğün alanının yakınında bulunan denize girdi. Oldukça keyifli ve eğlenceli geçen düğün sırasında çiftin de çok mutlu oldukları gözlendi.

Demet Akalın tebrik etti

Öbür taraftan sıkı bir MasterChef izleyicisi olduğu bilinen ve tüm bölümleri ve sezonları kaçırmadan izleyen ünlü isim Demet Akalın MasterChef Barbaros Yoloğlu ile Şule İdil Aydın’ın evlenmesi dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak çifti tebrik etti. Demet Akalın paylaşımında “gelemedim kardeşim. Çok mutlu oldum. Tebrik ederim. Bir yastıkta kocayın” ifadelerini kullandı. Barbaros Yoloğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı resimler ise binlerce beğeni ve yorum oldu.

27-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar