MasterChef Türkiye 117. Bölüm İzle (8 Aralık Salı)

MasterChef Türkiye 117. Bölüm İzle (8 Aralık Salı)
MasterChef Türkiye 117. Bölüm İzle 8 Aralık Salı günü yayınlanacak Ödül Oyunu gecesinin yapılacağı MasterChef Türkiye son bölüm canlı ve HD kalitesinde haberimizde!

MasterChef Türkiye 117. Bölüm İzle (8 Aralık Salı); Ekranların sevilen yarışma programı Tv8 ekranlarında her hafta beş gün sizleri kucaklıyor. Yarışmacıların her hafta verdiği zorlu mücadelelerin sonuna geliniyor. Bu akşam son ödül oyunu oynanacak. 

Türkiye'nin izlenme oranı yüksek  yarışma programı olan MasterChef Türkiye bu akşam yeni bölüm ile seyircinin karşısına çıkacak. Haftanın beş günü heyecan ile beklenen ve son altıya kalan yarışmacıları bekleyen büyük mücadelede şeflerin sunumu ile gönüllere taht kuran yarışmada 25.000 Tl'lik ödülün sahibi kim olacak?

Merak ile beklediğiniz MasterChef Türkiye 117. bölümü canlı ve HD kalitesinde izlemeniz bu sayfada mümkün. Canlı yayın linkini ise sizler içinhemen aşağıya bıraktık. MasterChef Türkiye 117. bölüm izle 8 Aralık Salı günü sizlerle. İşte bölümün detayları.

MASTERCHEF TÜRKİYE 117.BÖLÜM İZLE - 8 ARALIK SALI

MasterChef Türkiye 117. Bölüm İzle; Gastronomik alanda Türkiye'nin en iyi yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye, 2011 yılından bu yana 4. kez ülkemizde yayınlanıyor. Telifi Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Acun Medya tarafından Türkiye'de tutuluyor. 2011 yılında, 2018 yılında, 2019 yılında ve halen 2020 yılında yarışma programı devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın sunum ve jüri üyeliği yaptığı yarışma her hafta Pazartesi, Çarşamba,Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanıyor. MasterChef Türkiye 117. bölüm izle ile bu akşam ödül oyunu ile saat 20:00'de tv8 ekranlarında olacak. 

MASTERCHEF SON BÖLÜM ÖZETİ

Son altı kişinin kaldığı yarışma programında bu akşam 25.000 Tl degerinde ödül oyunu oynanacak. Yarışmacıların arstık son haftalara geldiği ve büyük ödülün ipin ucunda olduğu yarışmada nefesler tutuldu.  Yarışmada bu akşam birbirinden farklı altı adet tatlı menüsü var. Üstelik her yarışmacı kendisi dışındaki 5 arkadaşına bu lezzetleri hazırlayacak. Yemekleri kendileri yaptığı gibi tadımıda kendileri yapacak. Komik ve eğlenceli dakikalara şahit olacağımız MasterChef 117.bölüm bu akşam TV8'de. 

08-12-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar