MasterChef Türkiye 127. Bölüm İzle

MasterChef Türkiye 127. Bölüm İzle
MasterChef Türkiye 127. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 127. bölüm izle: Sevilen yarışma programı MasterChef TürkiyeTV8 ekranlarında, 22 Aralık Salı akşamı 127. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni ve Final haftasına başlayan yarışma izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Son bölüm izlemek için televizyon başına geçen izleyicilerin dışında internet üzerinden de milyonlarca izleyici izleyecek. Ancak istenildiği gibi dizi ve yarışmaların bölümleri her adreste full HD ve tek parça olarak izlenemeyebiliyor. Bu nedenle izleyiciler MasterChef Türkiye'nin bu akşam ekrana gelecek bölümünü yüksek görüntü kalitesinde izleyebilecekleri bir internet sitesi arayışındalar.

Canlitv.com üzerinden MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünü full HD ve tek parça olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız MasterChef Türkiye yarışmasının 127. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

MasterChef Türkiye 127. bölüm izle

Acun Medya imzalı yarışma programı TV8 ekranlarında bu akşam yepyeni bir haftaya merhaba diyecek. Üstelik bu hafta çok anlamlı ve özel olacak. MasterChef Türkiye yarışmasını heyecanla takip eden izleyiciler yeni bölümün başlamasını sabırsızlık ile bekliyor. Aylardır süren MasterChef Türkiye serüveni son haftaya gelirke, bu akşam ki yeni bölüm yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Yarışmada fazlaca yol kateden yarışmacılar buraya kadar gelmiş ve son 4'e kalmışken elenmek istemiyor. Ancak yarışmacılar en fazla bu haftaki bölümlerde zorluk yaşayacaklar. Biraz stresli geçecek bu akşam ki bölümde 100 Bin kişi arasından elenerek son dörde kalanlardan bir kişi bu akşam eleme adayı. Bu akşam saat 20:00'da TV8'den ekrana gelecek yeni bölüm tek parça ve full HD olarak hangi adresten izlenir? Sayfada yer alan bağlantıya tıklayarak yeni bölümü izleyebileceğiniz internet adresine ulaşabilirsiniz. MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşanacağı da fazlasıyla merak ediliyor. Ona da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MasterChef Türkiye 127. Bölüm Özeti

Masterchef türkiye'nin final haftalarına gelinmiş iken bu akşamın bir konuk şefi bulunuyor. İstanbul'da restoran'a ve yemek üzerine yüksek ihtisasları bulunan ünlü şef Ömür akkor yer alıyor. Şef Akkor bu akşam kendisinin piirdiği Helva-i Hakaniye ve Sarımsak pilavı yer alıyor. Osmanlı dönemine ait iki lezzetiş Ünlü şefin yaptığı  lezzetlerin aynısını yaparak yarışacaklar. Dün akşam Emir 3 etapta en az puan alarak eleme adayı olmuştu. bu akşamın eleme adayı kim olacak?

22-12-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar