MasterChef Türkiye 86.bölüm izle!

MasterChef Türkiye 86.bölüm izle!
26 Ekim Pazartesi yayınlanacak MasterChef 86. Bölümde eleme heyecanı yaşanıyor. Bu akşam büyük hayallerine ve MasterChef Türkiye ‘ye bir isim veda etmiş olacak.

Yarışma programlarıyla dikkat çeken TV8’nin reyting rekortmeni yarışması MasterChef 86. Bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Tv 8 ekranlarının vazgeçilmez programı MasterChef 86. Yeni bölümde eleme heyecanı var. Bu hafta son kez oynanan dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım Mavi takım ise bireysel dokunulmaz oyununu kazanmıştı. İzleyici MasterChef 86. Bölümde neler olacağını ve hangi yarışmacının MasterChef’e veda edeceğini merak ediyor. Şimdi detaylar

MasterChef Türkiye 86.bölüm izle!

TV8 ekranlarının reyting rekoru kıran program MasterChef son bölümünde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanmış ve Kırmızı takım dokunulmazlığı, mavi takım ise bireysel dokunulmazlığı kazanmıştı. Bu sonuçlarla beraber 26 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak MasterChef 86. Bölümde eleme heyecanı yaşanıyor. Tv8 kanalında bu akşam da büyük hayallerine ve MasterChef Türkiye‘ye bir isim veda etmiş olacak. Konsepti ve öğretici yönleriyle hemen her kesimden büyük ilgi gören MasterChef Türkiye 86.bölümde haftanın eleme adayları belirlenirken diğer yandan da yeni takımlar oluşturulacak. Şimdi nefesler tutuldu, acaba kimler hangi takımda olacak? Rekabetin ve mücadelenin en tatlı yönleriyle yaşandığı MasterChef 86. Son bölümde eleme sonucu bir aday daha yarışmaya veda edecek.

Mavi Takımın Kaptanı Kim Olacak?

MasterChef Türkiye'de 11. hafta heyecanı başladı. Haftanın ilk günü olan bu akşam kaptanlık oyunu heyecanı yaşanacak. İzleyici mavi takım kaptanını kim olacağını merak ediyor. Mavi ve kırmızı takımın kimlerden oluşacağını öğrenmek için MasterChef 86. Bölüm 26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Tv8’de. Keyifli seyirler.

Benim Tahtı Sallarsın!

Ekranların en heyecanlı yarışması MasterChef Türkiye'de rekabet iyiden iyiye kızışırken Berker'in elenmesi sonucu 12 yarışmacı mücadeleye ve büyük finale bir adım daha yaklaştı. 12 yarışmacı, bu akşam kaptanlık oyunu oynayacak. Gecenin en iyi Kayseri yağlamasını yapan yarışmacı Mavi takım kaptanı olacak. Tanıtımda Mehmet Şef’in Serhat, Barbaros ve Eray üçlüsü için yufka çevirme yarışması yapması geceye damgasını vuracak. Geldiği günden beri yoğun eleştiriler alan Eray’a Mehmet Şef’in söylediği "Benim tahtı sallarsın" sözleri ne anlama geliyor? MasterChef 11. haftasında Mavi takım kaptanı belirlenirken kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı Kırmızı takım kaptanı olarak takımına kimleri seçecek? Kaptanlar düellosunu kimler kazanacak? Hepsi ve daha fazlasını 26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak MasterChef 86. Bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

26-10-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı.. mail
Yorumlar