Aziz Dizisinin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Aziz Dizisinin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
Sezonun yeni dizilerinden biri olan ve 03 Medya tarafından Show Tv için hazırlanan dönem dizisi Aziz’in tam oyuncu kadrosu ve hikayesi belli oldu.

Yeni sezon dizileri arasında seyircinin merak ve heyecanla beklediği Aziz şu sıralar oldukça yoğun günler geçiriyor. İlk kareler gelmeye başlayan dizi nefes bile almadan çekimlerine devam ederken bir an önce seyirci huzuruna çıkmak istiyor. 03 Medya’nın hazırladığı ve Show Tv ekranlarında yayınlanacak Aziz özellikle oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Son iki sezonda Ramo dizisinde baş rol oynayan ve seyircinin çok sevdiği Murat Yıldırım ile Damla Sönmez’in başrol oynadığı dizide oldukça ilginç ve heyecan verici bir hikaye anlatılıyor. Eda Tezcan tarafından kaleme alınan Aziz’in yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturuyor.

Aziz Gümbür Gümbür Geliyor

03 Medya tarafından Show Tv için hazırlanan bu sezonun yeni dizilerinden Aziz çekimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. İlk karelerin gelmeye başladığı dizi biran önce seyirciyle buluşmak istiyor. Birbirinden ünlü ve başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan,Özgür Onan ve İmren Şengel rol alıyor.

Aziz Dizisinin Hikayesi Ne?

Show Tv ekranlarında yer alacak sezonun merakla beklenen yeni dizilerinden olan Aziz çekimlerini sürdürüyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz refah ve zenginlik içinde bir hayat sürmektedir. Fransız Delegesinin oğlunu öldürmesiyle Aziz’in hayatı bir anda tümden değişir. Aziz istenmeden gerçekleşen bu cinayet sonrası doğduğu toprakları ve sevdiği kadını arkasında bırakarak çok uzaklara gitmek zorunda kalır. Herkes Aziz’i öldü bilirken o ise iki yıl sonra geri döner ancak bu sefer giderken bıraktıkları çok değişmiş ve onun bıraktığı gibi kalmamıştır. Fransız işgali altındaki Antakya daha kötü günler yaşamaya başlamıştır. Üstelik çok sevdiği kadında başka biriyle nişanlanmıştır. Tüm bunları geride bırakmaya çalışan Aziz sil baştan bir hayat kurmaya çalışır. Bu süreçte oldukça zor zamanlar geçirecek olan Aziz’i en çok zorlayacak olan ise sevdiği kadının amcasının oğlu ile nişanlanmış olmasıdır. Aziz çok yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

14-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar