MasterChef Türkiye'nin Korkulan Şefi Bir Zamanlar Yemekteyiz Programında Yarışmış

MasterChef Türkiye'nin Korkulan Şefi Bir Zamanlar Yemekteyiz Programında Yarışmış
Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye’nin korkulan şefi Mehmet Yalçınkaya yıllar önce başka bir programda daha yer almış.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon yine fırtına gibi başlayan ve reytinglerde en iyi yapımlar arasında yer alan MasterChef Türkiye seyirci tarafından heyecanla seyredilmeye devam ediliyor. Şu sıralar ana kadroya katılacak yarışmacıların belirlendiği ve heyecanın doruklara tırmandığı yarışmanın jüri üyeleri de en az yarışmacılar kadar ve hatta onlardan bile daha fazla ilgi çekiyor. Özellikle sert ve agresif tavırlarıyla yarışmacıların korkulu rüyası olan usta şef Mehmet Yalçınkaya jüri üyeleri arasında en çok konuşulan isim. Kimi zaman sert, agresif, kimi zaman otoriter, kimi zaman disiplinden asla taviz vermeyen ancak her zaman babacan ve duygusal tavırlarıyla dikkat çeken ve yarışmacıların gazabından fazlasıyla korktuğu Mehmet Yalçınkaya MasterChef Türkiye’den önce başka bir kanal ve programda da yer almış ve yine yemekle gündeme gelmiş.

Mehmet Yalçınkaya Yemekteyiz Programında

Şu sıralar MasterChef Türkiye yarılmasında jüri üyesi olarak yer alan ve en başarılı şeflerden olan Mehmet Yalçınkaya ile ortaya çıkan bir bilgi magazin basını ve sosyal medyada gündem oldu. Yarışmacıların en çok çekindiği ve lafını asla esirgemeyen ve özellikle yemek söz konusu olduğunda asla taviz vermeyen usta şef Mehmet Yalçınkaya bundan yıllar önce Show Tv ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında yer almış. Kanalın yemek yarışma programı olan Yemekteyiz programında şeflerin yer aldığı bir grupta yarışan Mehmet Yalçınkaya’nın o günkü hali ve fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Çok daha genç görünen ve uzun saçlarıyla dikkatleri çeken Mehmet Yalçınkaya’nın o günkü halini görenler oldukça şaşırdı.

Programda Yine Şef Olarak Yer Aldı

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın yer aldığı Show Tv ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programını görenler bir hayli şaşırdı. Yemekteyiz programında yine şef olarak yarışmaya katılan Mehmet Yalçınkaya ile aynı bölümde başka usta şeflerde yer aldı. Şefler bölümünde yer alan isimler arasında, Mehmet Yalçınkaya, Burçin Acar, Muhsin Ertürk, Erdem Dırbalı gibi isimler yer almıştı. Yarışmanın ortaya çıkan görüntüleri sosyal medyada oldukça ses getirirken Mehmet Yalçınkaya’nın uzun saçlı hali oldukça çok yorum aldı.

21-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar